Курс фунта до долара. Вигідний обмін в money24 Дніпро
Купівля
1.3700
Продаж
1.3950
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс фунта до долара. Вигідний обмін в money24 Дніпро

Валютна пара USD/GBP – одна із самих популярних на міжнародному валютному ринку, незважаючи на її непередбачуваність. Також ці дві валюти вважаються сильними та стабільними, тому в них можна зберігати великі накопичення. Довідатися курс фунта до долара необхідно у випадку, якщо ви збираєтеся торгувати котируванням, відправляєтеся подорожувати у США або Великобританію, укладаєте договори з іноземцями або збираєтеся інвестувати закордон.
курс фунта до долара Дніпро

USD/GBP: від чого залежить курс

Дисконтна ставка ЦБ – показник, від якого істотно залежить крос курс фунт долар. Великобританія намагається підтримувати низьку процентну ставку. Якщо відкинути всі інші фактори, що впливають на котирування, графік буде рухатися вниз.

Також курс фунт стерлінгів до долара залежить від:

  1. Вартості сировини. Якщо змінюється ціна за барель нафти, це істотно впливає на курс американської валюти, через що росте або падає курс франка до долара;
  2. Економічного становища Великобританії й США. Перш ніж перевести фунти в долари, варто оцінити головні показники економіки обох країн: приріст ВВП, динаміку держборга, рівень безробіття, ситуацію на ринку нерухомості (особливо актуально для Сполучених Штатів);
  3. Індексу споживчих цін. У США накопичилась велика сума зовнішніх боргових зобов’язань. Щоб їх погасити, держава здійснює додаткову емісію банкнот, що провокує ріст інфляції. У такому випадку краще міняти долари на фунти.

Ключові характеристики котирування долар-фунт

курс фунт стерлінгів до долараНайбільший прибуток від спекуляцій на курсі фунта до долара можна одержати в період Американської і Європейської торговельної сесії. У денний час котирування найбільш активне, тому що дві вищезгадані сесії сполучаються. Але високий дохід спричиняє високі ризики. У цей період динаміка курсу долара до фунта вкрай непередбачена, тому що валюти відсяться до зовсім різних географічних і економічних регіонів.

Волатильність співвідношення GBP/USD – середня, але коливання валютної пари дуже складно пророчити. Це пояснюється тим, що на грошові одиниці впливають зовсім різні фактори внутрішнього та зовнішнього середовища. Тому трейдери-експерти рекомендують відмовитися від фундаментального аналізу фунта до доларів на користь технічної методики. Вона дозволить найбільш точно визначити подальший рух котирування в короткостроковому періоді (у межах доби). А от торгувати на основі економічних новин не вийде, тому що ніхто не знає, як вони відіб’ються на вартості цих двох валют.

Щоб пророчити курс долара до фунта, не варто залишати без уваги євро. Великобританія хоч і виходить із Євросоюзу, але місцева валюта досить сильно залежить від EUR. При зниженні ціни євро співвідношення GBP/USD покаже негативну динаміку на графіку, а при її росту – позитивну.

Money 24 – кращий обмін фунтів і доларів у Дніпрі

Обмін британських фунтів і американських доларів можливий практично в будь-якій банківській установі, але там не завжди приємний курс. Чорний ринок вирішує цю проблему, але народжує іншу – небезпека бути обманутим.
курс долара до фунта Дніпро
Рекомендуємо вибирати компанію Money 24 у Дніпрі, тому що:

  1. Ви можете зафіксувати курс валют в онлайн-режимі, щоб «піймати» саму вигідну ставку.
  2. До нашого обмінного пункту легко добратися з будь-якої частини міста, адже він розташований на центральному проспекті Дніпра.
  3. Ми пропонуємо провести поглиблений аналіз динаміки GBP/USD, скориставшись графічними даними, представленими на сайті.
  4. Ви можете порахувати курс фунта до долара за допомогою калькулятора, замовити грошовий переказ по території України або в інші країни.

Компанія Money 24 Дніпро пропонує кращі умови співробітництва в сфері операцій з валютою, а також вигідний курс долара в обмінниках Дніпропетровська.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ