Курс долара до злотого. Вигідний обмін в Money 24 Дніпро
Купівля
3.7500
Продаж
3.8400
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс долара до злотого. Вигідний обмін в Money 24 Дніпро

Польща та Сполучені Штати – зовсім різні країни, що перебувають далеко друг від друга. Але обидві вважаються привабливими для українців. Найчастіше туди відправляються вчитися, заробляти та подорожувати. Якою би не була ваша мета, краще заздалегідь подивитися курс злотий долар і обміняти валюту.
Курс долара до злотого

Курс долара до злотого: кому це цікаво

Якщо ваш бізнес розташований в Україні, але ви тісно співпрацюєте з компаніями з Польщі або США, вам потрібно регулярно робити грошові перекази. Щоб звести втрати на курсовій різниці до мінімуму, рекомендуємо постійно відслідковувати зміну курсу польського злотого до долара.

Плануючи туристичну поїздку, обов’язково потрібно запастися місцевою валютою країни, у яку ви направляєтеся. Так ви убезпечите себе від можливих ризиків, адже закордоном часто невигідний обмінний курс, а в деяких випадках взагалі немає можливості конвертувати одну грошову одиницю в іншу. Варто заздалегідь подбати про те, щоб перевести злоті в долари або навпаки.

Вертаючись із Польщі після заробітків, настійно рекомендуємо довідатися курс польського злотого до долара. Це потрібно для того, щоб конвертувати зароблену суму в стабільну і сильну валюту, що не обвалиться за короткий період часу.

З 2010 року можна торгувати котируванням USD/PLN на міжнародному валютному ринку. Якщо ви – активний трейдер, та постійно розвиваєтесь, обов’язково потрібно відслідковувати коливання курсу долара до злотого. Так ви значно збільшите свої шанси на виграш, і точно будете знати, коли краще продати котирування, а коли – купити.

Як установлюється курс злотого до долара

Курс долара до злотого перебуває в прямої залежності від економічної ситуації в Євросоюзі. Найбільший вплив роблять наступні показники:
Обменять злотые к доллару

  1. Ріст інфляції та підвищення рівня безробіття. Якщо дані показники збільшуються, польська валюта піддається девальвації. Відповідно, рекомендується якнайшвидше переводити злоті в долари;
  2. Дисконтна ставка в банках. Коли вона росте, євро зміцнює. Тому що злотий сильно залежим від євро, його ціна теж росте;
  3. Ріст ВВП (більш ніж на три відсотки).У цьому випадку експерти радять продавати котирування USD/PLN.

Стан економіки США також впливає на динаміку курсу польського злотого до долара. Але при аналізі важливіше всього оцінювати ринок приватної власності, на чолі якого стоять найбільші корпорації. Коли на фондовому ринку росте вартість корпоративних акцій, можна сміло вкладатися в долари.

Спекуляції з валютою – ще один фактор, через якого відбуваються зміни курсу злотий долар.

Під час торгівлі на FOREX самі масштабні гравці навмисно підвищують або знижують ціну за обрану валюту, щоб зірвати грошовий куш. Але така тактика працює тільки в короткостроковому періоді.

Котирування USD/PLN: ключові особливості

Протягом доби курс USD/PLN коливається. Тому що курс долар-злотий має високу волатильність, добову динаміку відслідковувати дуже важливо. Якщо ви торгуєте в короткостроковому періоді, найкращий момент – це пік активності Американської і Європейської сесії. Для заробітку в середньостроковому та довгостроковому періоді рекомендується торгувати рано ранком або після 18 годин.

Польща є членом ЄС, але в цій країні євро так і не стало офіційною (основною) валютою. Незважаючи на це, PLN стильно залежить від EUR. Якщо ціна за один євро збільшується, вартість одного злотого теж виросте, і навпаки. Але динаміка злотого і долара обернено пропорційна. Якщо долар збільшиться в ціні, злотий девальвується.

Money 24 – кращий обмін долар-злотий у Дніпрі

Конвертацію злотих у долари пропонують далеко не всі банки та обмінники. А в тих місцях, де це можливо, найчастіше невигідний курс. Більшість людей воліють звернутися на чорний ринок, де немає ніяких обмежень. Але варто пам’ятати, що є високі ризики.
обмін долар-злотий в Дніпрі
Компанія Money 24 у Дніпрі пропонує:

  1. Заощаджувати час. Обмінний пункт Money 24 розташований у центрі міста. Він працює повний день із понеділка по п’ятницю;
  2. Обмінювати вигідно. На сайті можна використовувати конвертер злотий долар і зафіксувати курс онлайн перед відвідуванням обмінника;
  3. Стежити за тенденціями. Ми становимо графіки для кожної валютної пари, де відображаються коливання обраних грошових одиниць за будь-який проміжок часу. Цей інструмент дуже корисний для трейдерів, адже він дозволяє спрогнозувати подальші зміни;
  4. Користуватися багатофункціональним сайтом. Перевести злоті в долари калькулятор дозволить усього за пару секунд. Також ви можете переглядати крос-курси, замовляти грошові перекази по Україні та за рубіж.

Обмін злотих на долари в компанії Money 24 Дніпро – це швидко, вигідно та безпечно!

Ознайомитися з актуальним курсом долара в обмінниках Дніпра можна за посиланням.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ