Курс євро до злотого. Вигідний обмін в Money 24 Дніпро
Купівля
4.5500
Продаж
4.6400
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс євро до злотого. Вигідний обмін в Money 24 Дніпро

Збираючись відправитися подорожувати по Європі, зокрема в Польщу, обов’язково потрібно подивитися курс злотого до євро, щоб вигідно обміняти гроші та запастися підходящою сумою. Так у чужій країні ви будете почувати себе в безпеці, а місцеві обмінники не зможуть вас обдурити.
Курс євро до злотого в Дніпрі

Але поїздка – це не єдина причина для того, щоб стежити за курсом євро до злотого. Конвертація валют може знадобитися підприємцям і власникам приватного бізнесу, які співпрацюють із партнерами з Польщі та інших держав на території Європи.

Ще одна важлива причина для того, щоб знати динаміку курсу злотий євро – біржова торгівля. Якщо ви є активним або починаючим учасником торгівлі котируваннями на FOREX, вам обов’язково потрібно відслідковувати коливання EUR/PLN, тому що на них можна непогано заробляти.

Давайте ж довідаємося докладніше, які фактори формують курс злотого до євро, і поговоримо про інші особливості валютної пари.

Від чого залежить курс євро до злотого

Обмін злоті на гривні ДніпроПольща є лише одним з багатьох членів Євросоюзу, а місцева грошова одиниця особливою популярністю за межами країни не користується. Тому на курс євро до злотого більше впливає ЄС у цілому. Він змінюється під впливом:

  1. індексу споживчих цін і безробіття. Коли в самих впливових і великих країнах-членах Європейських Союзів ці показники підвищуються, спостерігається негативна динаміка курсу євро до злотого;
  2. валового внутрішнього продукту. Він може вплинути на валютну пару при зміні більш ніж на три відсотки. Коли ВВП росте в країнах Європи, найкраще йти на продаж котирування EUR/PLN.

Досить велика стаття державних доходів Польщі йде від експорту товарів. Цей показник можна відслідковувати через торговельний баланс. Якщо країна стане продавати менше товарів закордон, курс злотого до євро почне падати.

Також котирування євро/злотий може змінитися під впливом спекуляцій з валютою. Це відбувається на Форексе, коли великі гравці спеціально збільшують або зменшують вартість певної грошової одиниці з метою заробітку. Такі маніпуляції працюють лише в короткостроковому періоді.

Валютна пара EUR/PLN: характеристики

Експерти визначають котирування євро злотий як екзотичну, тобто торгують нею не часто. Вона має високу волатильність. Якщо ви плануєте торгувати на середньострокову та довгострокову перспективу, варто аналізувати денні коливання. Найбільш вигідні ставки виникають раннім ранком. Щоб заробити на валютній парі в короткостроковому періоді, варто відкривати позиції на Європейській торговельній сесії.

У Польщі євро не є основною валютою, але злотий сильно залежить від нього. Для трейдерів ця особливість дуже важлива. Коли росте ціна євро, вартість злотого також збільшується. У такій ситуації рекомендується купувати котирування. Якщо ж курс обох грошових одиниць падає, євро-злотий варто продати. Така ж тактика працює і з дисконтною ставкою Європейського банку: при її росту курс EUR/PLN підвищується.

Money 24 – швидкий і безпечний обмін євро/злотий

Перш ніж зробити обмін, використовуйте конвертер валют злотий євро. Цей інструмент дозволить довідатися точну суму в еквіваленті інвалюти. Польську грошову одиницю можна обміняти не скрізь, але в компанії Money 24 у Дніпрі можна і потрібно. Ми пропонуємо:Обмін євро на злоті в Дніпрі

  1. Самий вигідний курс і зручне розташування обмінного пункту в центрі міста;
  2. Розширений функціонал сайту, що дозволяє відслідковувати аналітику, динаміку валютних пар і дізнаватися останні фінансово-економічні новини;
  3. Прорахувати злотий до євро за допомогою калькулятора, а також зафіксувати курс онлайн перед обміном.

Компанія Money 24 Дніпро пропонує кращі умови по валютних операціях і надає бонуси постійним клієнтам.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ