Курс євро до долара. Вигідний обмін в Money24 Дніпро
Купівля
1.2020
Продаж
1.2120
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс євро до долара. Вигідний обмін в Money24 Дніпро

Євро та американський долар – найдужчі і стабільні валюти світу. Ними користуються для виконання угод з іноземними партнерами, інвестування в проекти за рубежем, збереження власних накопичень і подорожей по земній кулі. Але головний напрямок, де використовується котирування євро до долара – це торги на FOREX, тому що на ньому можна зірвати великий куш. Пропонуємо докладно розглянути особливості формування курсу EUR/USD і основні принципи трейдингу на даній валютній парі.

Як формується котирування євро-долар

Економічна ситуація в США і Євросоюза – самий головний фактор, що впливає на співвідношення EUR/USD. Перш ніж перевести євро в долари, варто проаналізувати наступні показники:Курс євро до долара Дніпро

 • зміна ВВП і зовнішнього боргу;
 • рівень інфляції та безробіття;
 • фінансовий стан найбільших корпорацій;
 • стан промислового виробництва;
 • ціни на нерухомість.

Щоб вигідно перевести долар у євро, варто враховувати динаміку інших значимих валют. Приміром, ці грошові одиниці тісно пов’язані з японською Єною. Якщо вона падає в ціні, євро і долар будуть рости, і навпаки.

Також на котирування впливає грошово-кредитна політика Федеральної резервної системи і Європейського Центрального банку. Зміни ставок по кредитах і депозитам, валютні інтервенції та вливання грошей в економіку здатні змінити динаміку євро до долара.

Валютна пара EUR/USD: усе, що потрібно знати

Співвідношення євро до долара дуже популярно в сфері валютних спекуляцій, тому що:
перевести долар у євро Дніпро

 • ці грошові одиниці визнані світовими валютами. Вони вважаються самими ліквідними через постійно високий попит;
 • їх коливання досить легко спрогнозувати. Новачкам із цим котируванням дуже зручно працювати;
 • з ними оперувати психологічно простіше, ніж з валютами, що рідко зустрічаються.

Євро долар курс міняє напрямок два рази на день. Наприклад, якщо ввечері курс росте, то велика ймовірність, що ранком він буде падати. Як правило, ці зміни відбуваються між Тихоокеанською і Європейською сесією, а також у середині Американської сесії.

Котирування EUR/USD – сама передбачувана з позиції технічного аналізу. Її коливання можна обчислити найпростішими математичними методами. Тому що у валютній парі рідко відбуваються масштабні коливання, на ній практично неможливо втратити велику суму.

Також для торгівлі співвідношенням євро-долар на біржі можна використовувати інструменти фундаментального аналізу. Фахівці стверджують, що в цьому випадку економіко-політичні новини Сполучених Штатів роблять набагато більший вплив на котирування, ніж новини з ЄС.

Money 24 – кращий обмін євро та доларів у Дніпрі

Продаж і покупка доларів і євро – це сама затребувана операція з валютою в Україні. Часто мова йде про великі суми, тому ризикувати та робити обмін на чорному ринку не рекомендується. Можна звернутися в банк, але доведеться заплатити встановлений відсоток комісії. Кращий вихід із ситуації – звернутися до послуг Money 24 у Дніпрі.Продаж і купівля доларів і євро

Ми пропонуємо:

 1. Багатофункціональний сайт. Прорахувати співвідношення євро до долара калькулятор допоможе швидко й точно. Також ви можете замовити грошові перекази по Україні та закордон.
 2. Зручне місце розташування. Обмінний пункт Money 24 розмістився на центральному проспекті Дніпра. Він працює з понеділка по п’ятницю.
 3. Актуальні новини та економічні дані. На нашім сайті можна прочитати про останні події в економічному світі, а також подивитися динаміку євро-долар на графіку за обраний часовий інтервал.

Також ви можете зафіксувати крос курс євро долар онлайн перед відвідуванням обмінника, щоб мінімізувати втрати.

Money 24 – це завжди вигідні ставки та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ