Курс долара Дніпропетровськ онлайн | Курс долара до гривні в Дніпрі
Купівля
27.5500
Продаж
27.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.5500
Продаж
27.8500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс долара Дніпропетровськ онлайн | Курс долара до гривні в Дніпрі

Практично для кожного жителя міста важливо відслідковувати курс долара до гривні в Дніпрі. Якщо ви збираєтеся подорожувати, інвестувати коштів в іноземні проекти або укладати ділові контракти, то вам може знадобиться перевести одну валюту в іншу. Щоб не втратити на курсовій різниці, довідайтеся актуальний курс долара в Дніпрі та про деякі особливості даної валютної пари перед обміном.

Кілька цікавих фактів про американські долари

Долар США є однією із самих популярних валют на планеті та посідає друге місце по кількості світових резервів. За емісію банкнот відповідає Федеральна резервна система. Про таку затребувану грошову одиницю є кілька незвичайних, але дуже цікавих відомостей:купити долар Дніпро

 1. На всіх грошах Сполучених Штатів є напис «In God we trust». Багато американців протестують проти даного вираження, тому що є атеїстами.
 2. Доларові купюри дуже швидко зношуються. Приміром, життєвий цикл банкноти в 1$ становить біля вісімнадцяти місяців. Примітно, що орган, відповідальний за випуск купюр, працює над відновленням зіпсованих грошей, якщо цілісно збереглася хоча б половина.
 3. Американські долари виготовляються не з паперу. У їхньому складі присутні лише бавовняні та лляні волокна, які обробляють спеціальним способом для підвищення міцності.
 4. Жіночий портрет з’являвся на купюрах тільки один раз за всю історію, в 1886 році. Там зобразили дружину Джорджа Вашингтона – першого президента Сполучених Штатів.

Як формується курс долара до гривні в Дніпрі

Важливим фактором впливу на курс долара до гривні в Дніпропетровську є економічні новини. Коли у звітах демонструються сильні показники, це приводить до жорсткості грошово-кредитної політики та припливу інвестицій. Ці фактори стимулюють ріст вартості грошової одиниці, що відповідно впливає на курс долара в обмінниках Дніпропетровська. У США це особливо актуально, що підтверджується прикладом чотирирічної давнини. Експерти прогнозували зниження обсягів роздрібних продажів на 0.1%, а по факті вони впали на 0.3%. Це привело до того, що курс долара в Дніпрі (Дніпропетровську) істотно знизився.
курс долара Дніпро
Також вагому роль на курс долара в обмінниках Дніпра грають реальні економічні показники України й США, зокрема:

 • валовий внутрішній продукт;
 • рівень безробіття та інфляції;
 • торговельний баланс;
 • валютні інтервенції;
 • банківська дисконтна ставка;
 • кількість інвестиційних проектів.

У Дніпрі курс долара також перебуває під впливом американського ринку приватної власності. У його главі стоять найбільші корпорації. Коли їхні акції на фондовому ринку ростуть у ціні, то курс долара в обмінниках Дніпропетровська зміцнює.

Навіщо потрібно відслідковувати курс долара в Дніпрі

Знати актуальний курс долара в обмінниках Дніпра, переводити долар у гривні, або навпаки, необхідно, якщо ви плануєте поїздку в робочих або туристичних цілях. Валюти USD приймають до оплати практично у всіх країнах. Але, щоб одержати максимально вигідну суму замість, краще купити долари в Дніпрі.

Відслідковувати котирування гривня-долар важливо тим, хто хоче зберегти заощадження в стабільній грошовій одиниці. Так ви зможете вловити найбільш привабливий курс долара в Дніпрі та за один раз перевести велику суму.

Вам може знадобитися купити долар у Дніпрі, якщо ви працюєте із закордонними партнерами або замовляєте товари закордоном. В американській валюті відбувається більшість міжнародних торговельних операцій.

Вигідний курс долара в обмінниках Дніпра (Дніпропетровська)

Привабливий курс долара в обмінниках Дніпра (Дніпропетровська) не завжди виходить знайти, адже багато установ беруть високі відсотки за операцію. Через це деякі, щоб продати долар у Дніпрі, бажають звернутися до приватних осіб. Потрібно розуміти, що така стратегія відрізняється ризиком одержати підроблені купюри. Щоб здійснити безпечну операцію, звертайтеся до сервісу Money 24 Дніпро, курс долара тут завжди вигідний.

Співпрацюючи з нами, ви одержите масу переваг:Курс долара до гривні в Дніпрі

 1. Вивчите актуальні дані, такі як – курс долара Дніпро. Аналізуйте на графіках курс долара в Дніпрі для оцінки реальної ринкової ситуації та прогнозування подальших дій. Вибирайте будь-який підходящий інтервал часу.
 2. Вивчивши курс долара в обмінниках Дніпра, виберіть кращий час для обміну. Обмінний пункт у самому серці Дніпра щодня радий приймати клієнтів. Також можливий обмін через сайт у будь-який момент.
 3. Скористаєтеся зручними інструментами сайту: ви можете подивитися на сьогодні курс долара до гривні в Дніпрі, побачити крос-курси інвалют і прорахувати суму для обміну на калькуляторі.

При необхідності довідатися в Дніпрі курс долара – звертайтеся до сервісу Money 24. Отут ви так само зможете купити та продати долар у Дніпрі по вигідній ставці.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ