Курс турецької ліри в Дніпрі | Ліри в гривні онлайн
Купівля
3.0500
Продаж
3.7900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2110 1.2170
GBP/USD 1.3980 1.4150
USD/RUB 71.8500 73.6300
EUR/RUB 86.9500 89.1600
USD/PLN 3.6700 3.7800
EUR/PLN 4.4600 4.5700
Графік змін Курс турецької ліри в Дніпрі | Ліри в гривні онлайн

Туреччина – один із самих затребуваних напрямків не тільки серед туристів, але й бізнесменів і інвесторів. У цій країні можна і насолодитися відпочинком, і непогано заробити. Відправляючись туди, потрібно мати із собою певний запас місцевих грошей. Обмінювати валюту на місці не рекомендується, адже ставка буде дуже високою. Система Money 24 пропонує довідатися актуальний курс турецької ліри на сьогодні, а також ознайомитися з усіма особливостями формування котирування TRY/UAH, щоб мінімізувати втрати під час здійснення обмінних операцій.

Як установлюється курс турецької ліри

На початку минулого століття турецькі гроші намагалися прив’язати до фунтів стерлінгів, але цього не трапилося через різку девальвацію британської валюти. Заміна найшлася досить швидко: нею стали французькі франки. Після приєднання Туреччини до МВФ ціна TRY довгий час була прив’язана до американських доларів.

Сьогодні курс турецька ліра в Дніпрі визначається як плаваючий. Вартість даної грошової одиниці формується методом вільної конвертації: вона залежить від балансу між попитом та пропозицією на міжнародному валютному ринку.

На курс турецької ліри до гривні багато в чому впливають економічні показники України й Туреччини, зокрема:Курс ліри Дніпро

  • рівень зайнятості;
  • інфляція;
  • динаміка ВВП;
  • платіжний баланс;
  • державний борг;
  • індекс ділової активності;
  • обсяги промислового виробництва.

Останнім часом обидві валюти відрізняються нестабільністю через ускладнені політичні відносини з іншими країнами, тому обмін турецької ліри на гривні не завжди буде вигідним. Щоб уникнути істотних втрат, рекомендується відслідковувати динаміку грошових одиниць і становити прогнози.

Цікаві відомості про турецькі гроші

Турецька валюта «ліра» з’явилася досить давно, ще в середині дев’ятнадцятого століття. На той момент країна ще називалася Османською Імперією. До 1880-х років вартість місцевої грошової одиниці встановлювалася стосовно коштовних металів: золота і срібла.

У міру збільшення номіналу збільшується розмір банкноти (її довжина і ширина). Також всі шість видів купюр відрізняються по колірній гамі. Надійний захист від фальсифікації забезпечують спеціальні голографічні стрічки, водяний знак і опуклі цифри.

Крім самої Туреччини, розплачуватися лірами можна в Турецькій Республіці Північного Кіпру. Курс ліри в Дніпрі відрізняється особливою нестабільністю. Вартість за одиницю грошей може істотно змінитися кілька разів протягом одного тижня.

Де краще зробити обмін гривня-ліра в Дніпрі

Щоб перевести ліри в гривні, необхідно звертатися до великих банок, тому що турецька валюта не широко поширена в Україні. Як альтернатива існує чорний ринок, однак робити обмінні операції там досить небезпечно через ризик одержати підроблені банкноти або бути обікраденим. Швидкий і безпечний обмін ви знайдете на сервісі Money 24 у Дніпрі.
курс турецької ліри до гривні Дніпро
У нашої обмінної системи є ряд переваг:

  1. Одержання доступу до функціонального сайту: ви можете переглядати крос-курси всіх грошових одиниць світу, а конвертувати турецькі ліри в гривні калькулятор дозволяє всього за пару секунд;
  2. Проведення детального аналізу даних: динаміка руху курсів інвалют представлена на графіках. Для зручного перегляду можна вибрати будь-який часовий інтервал;
  3. Можливість заощадити час: перевести ліри в гривні або навпаки можна в будь-який день тижня в обмінному пункті Money 24, що розташований на центральній вулиці Дніпра.

Тепер ми готові відповістити на запитання, де обміняти турецькі ліри в Дніпрі (Дніпропетровську). За самими вигідними ставками та привабливими умовами співробітництва відправляйтеся на сервіс Money 24.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ