Курс гривні до шведської крони в Дніпрі | Курс валют шведська крона до гривні онлайн
Купівля
2.7500
Продаж
3.3300
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс гривні до шведської крони в Дніпрі | Курс валют шведська крона до гривні онлайн

Дізнаватися курс гривні до шведської крони – це необхідність, якщо ви збираєтеся в подорож по Швеції. Інформація також буде у нагоді тим, хто знаходиться в міжнародних торговельних відносинах із цією країною або збирається направити туди інвестиційні кошти. Щоб звести втрати на курсовій різниці до мінімуму, пропонуємо ознайомитися з відмітними характеристиками котирування SEK/UAH.

Від яких параметрів залежить курс шведської крони

Курс гривні до шведської крони в Дніпрі
Крона є вільно конвертованою валютою зі змінним курсом. Вона складається в міжнародній системі розрахунків для держав-членів Міжнародного Валютного Фонду. На FOREX дана грошова одиниця не користується великою популярністю, але деякі трейдери-професіонали та аматори все-таки успішно продають і купують котирування за участю SEK.

Курс шведської крони до гривні істотно залежить від:

  1. Макроекономічних індикаторів Прибалтійських країн. Це пояснюється тим, що Швеція є одним з найбільших інвесторів держав Прибалтики.
  2. Економічних показників Швеції та України: динаміки ВВП, державних боргових зобов’язань, обсягів промислового виробництва та продажів у роздріб, платіжного балансу, рівня зайнятості та показників інфляції.
  3. Суверенного рейтингу (кредитоспроможності) Швеції.

На сьогоднішній день одна шведська крона в Дніпрі коштує біля трьох гривень. Проаналізувавши динаміку за останній рік, можна зробити висновок, що котирування SEK/UAH не відрізняється високою волатильністю.

Цікаві відомості про шведські гроші

Шведська крона з’явилася на початку 1870-х років, саме тоді, коли був створений Скандинавський валютний союз. У його склад, крім Швеції, увійшли Норвегія та Данія. У всіх трьох країнах використовували одну валюту – крону, що в перекладі означає «корона». Курс шведської крони на той момент прив’язувалась до золотого стандарту.

На початку 1980-х років у країні відбувся «Великий вибух» – різкий спад економіки, що спричинив девальвацію місцевої грошової одиниці. Це стало своєрідним поштовхом, що посприяв подальшому економічному розвитку Швеції.

На деяких монетах донині зображується символ корони, а банкноти прикрашають особистості, що зіграли важливу роль в історії, місцеві пейзажі або визначні пам’ятки. У державі відсутня розмінний дріб’язок, тому вартість товарів округляється в більшу або меншу сторону. Національною валютою Швеції вважається крона, але товари та послуги в більшості міст можна оплачувати в євро.

Де краще перевести гривні в крони в Дніпрі

Курс валют шведська крона до гривніЗнайти привабливий курс валют у парі шведська крона-гривня – не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. У великих банках потрібно платити грабіжницькі відсотки за операцію, а на чорному ринку ризики зростають у рази. Рекомендуємо звернутися до сервісу Money 24 у Дніпрі. Крім безпечного обміну та вигідних ставок, ми пропонуємо:

  • переглянути дані для детального аналізу: на графіках зображується динаміка росту та падіння вартості самих затребуваних грошових одиниць світу. Для зручного перегляду, прогнозування та оцінювання ринкової ситуації ви можете самостійно вибрати проміжок часу для показу;
  • скористатися розширеними функціями системи: ви можете вивчити крос-курси інвалют, а через конвертер валют прорахувати співвідношення шведських крон до гривні можна за лічені секунди;
  • заощадити час: відвідуйте обмінник Money 24 у будь-який день тижня. Він розташовується в самому серці Дніпропетровська.

Самий вигідний курс шведської крони в Дніпрі (Дніпропетровську) шукайте на сервісі Money 24.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ