Перевести злоті в гривні | Злотий курс у Дніпрі
Купівля
7.0700
Продаж
7.4000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.0700
Продаж
7.4000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Перевести злоті в гривні | Злотий курс у Дніпрі

Щоб відправитися в подорож, укласти міжнародний контракт на поставку товарів, інвестувати кошти в закордонний проект або торгувати на біржі, завжди потрібно міняти місцеву валюту на іноземну. Якщо ваші наміри пов’язані з Польщею, потрібно довідатися курс валюти – злотого. Перед обмінною операцією пропонуємо вам довідатися про деякі особливості співвідношення PLN/UAH.

Від чого залежить курс польського злотого до гривні

Злотий курс в ДніпріНайбільш значиму роль у зміні вартісного співвідношення котирування гривня-злотий грають макроекономічні індикатори Польщі та України. Зокрема, для аналізу динаміки валютної пари та складання прогнозів на майбутнє необхідно розглядати приріст ВВП, обсяг державного боргу, показники зайнятості, безробіття та інфляції, дисконтну ставку банку, платіжний і торговельний баланс.

Іншими істотними факторами формування курсу валюти злотий є:

  1. Політика Центрального банку. В обох країнах можуть застосовуватися різні дії (інтервенції, додаткова емісія грошової маси, зміна процентних ставок і інші), які спеціально підвищують або знижують курс злотих до гривень.
  2. Ситуація на польському фінансовому ринку. Місцева грошова одиниця може рости або падати в ціні через кількість кредитних коштів і інших боргових зобов’язань, які видають польські установи.

Також курс злотого до гривні змінюється під впливом кількості угод в області торгівлі товарами та послугами в Польщі, адже ця галузь займає близько 65% економіки держави. Політичні зв’язки України та Польщі з іншими країнами – додатковий фактор, що впливає на котирування PLN/UAH.

Цікаві відомості про польську валюту

Перевести злоті в гривніЗлотий – державна грошова одиниця Польщі. Відповідальність за емісію банкнот лежить на Національному банку країни.

Він також оголошує офіційний курс злотого на щоденній основі. Випуском монет займається Польський монетний двір.

До 2000 року курс валюти злотий був прив’язаний до інвалют, але на сьогоднішній день він визначається як вільно плаваючий.

Дана грошова одиниця не грає істотної ролі у світовій фінансовій системі. Проте, трейдери використовують котирування за участю PLN на міжнародній валютній біржі для короткочасних заробітків.

Якщо розглядати всі грошові одиниці країн Європи, злотий вважається найбільш надійним і стабільним.

Центральний банк періодично випускає та продає лімітовані серії купюр і монет, які з кожним роком ростуть у ціні. Емісію пристосовують до річниць пам’яті видатних особистостей і важливих історичних подій.

Де краще поміняти гривні на злоті й навпаки в Дніпрі

Потреба конвертувати злоті в гривні виникає по різних причинах, але кожному з нас завжди хочеться мінімізувати втрати на курсовій різниці. У пошуках вигідної ставки багато хто вирішують звернутися до приватних осіб, але така стратегія дуже ризикована. Найшвидший і безпечний обмін ви знайдете на сервісі Money 24 Дніпро. Ми пропонуємо вам:
курс польського злотого до гривні

  • відслідковувати актуальну інформацію про валюти в динаміці: курс польського злотого до гривні відображається на графіку за обраний часовий інтервал, щоб ви могли вивчати волатильність котирування;
  • робити обмін у зручний час: обмінник Money 24 перебуває на центральній вулиці Дніпра та працює сім днів у тиждень;
  • використовувати мультифункціональний сайт: конвертер валют дозволяє перевести злоті в еквівалент іншої грошової одиниці за пару кликів. Також ви можете переглядати крос-курси інвалют.

Не знаєте де купити злоті в Дніпрі і як правильно перевести злоті в гривні вигідно й без ризику – звертайтеся до сервісу Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ