Курс шекеля онлайн | Курс шекеля до гривні в Дніпрі
Купівля
7.7500
Продаж
8.3500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс шекеля онлайн | Курс шекеля до гривні в Дніпрі

Ізраїль – популярний напрямок для туризму, інвестування, торгівлі та здійснення бізнесів-операцій. Для кожної із цих цілей необхідно знати курс шекеля, щоб мінімізувати втрати при конвертації коштів.

Пропонуємо розглянути основні джерела формування курсу ILS/UAH і інші особливості цієї валютної пари.
курс шекеля до гривні в Дніпрі

Які фактори формують курс шекеля

Ізраїльський шекель є однією із двадцяти самих популярних валют у світі. Відслідковуючи динаміку курсу шекеля, можна успішно торгувати на FOREX, але особливо вигідні угоди відбуваються на Чиказькій біржі. Також по даній грошовій одиниці укладається чимало ф’ючерсних контрактів.

Найбільш значимими факторами впливу на валютну пару гривня-шекель є:

  • торговельний баланс: якщо кількість імпорту перевищує обсяги експорту, у країні виникає дефіцит інвалюти. Відповідно, національна грошова одиниця піддається девальвації;
  • емісія грошової маси: при випуску додаткових коштів курс гривні до шекелю стає менш вигідним, адже цінність грошей зменшується;
  • банківська політика: Центральні банки можуть вплинути на рух курсу шекеля за допомогою інтервенцій, тобто покупки або продажі місцевої валюти на міжнародному ринку. Також популярними банківськими інструментами вважаються збільшення або зниження дисконтної ставки, покупка або продаж боргових зобов’язань.

Курс шекеля до гривні також змінюється під впливом економічних даних про Україну та Ізраїль. Сюди відносять такі показники, як обсяги ВВП і зовнішній борг, інфляція та рівень зайнятості, ділова активність і промислове виробництво.

Цікаві факти про ізраїльські гроші

Новий шекель є державною валютою Ізраїлю. В обороті країни присутні купюри та монети 1985 року випуску. Національний монетний двір, розташований у Тель-Авіві, відповідальний за емісію банкнот. Випуском монет займається Державний монетний двір Ізраїлю, що перебуває в Єрусалимі. На щоденній основі Банк Ізраїлю повідомляє офіційний курс валюти – шекеля.

Якщо розподілити весь грошовий обіг держави в процентному співвідношенні, 97% становлять купюри, і тільки лише 3% – монети. Цікавий той факт, що металеві гроші кілька разів чеканилися в інших країнах: Баварії, Греції та Австралії. На монетах зазначений рік їхнього випуску по єврейському календарі.

Банкноти відрізняються нестандартним дизайном: всі зображення розташовуються вертикально. На їхній лицьовій стороні зображуються портрети відомих особистостей. На реверсі ж друкується різна національна символіка і будинки історичного значення.

Де зробити вигідний обмін гривня-шекель у Дніпрі

курс валют шекеля в ДніпріПеревести шекелі в гривні або навпаки в Дніпрі – не таке просте завдання, як здається на перший погляд. Ізраїльську грошову одиницю можна знайти далеко не в кожному банку або обміннику. Звертаючись на чорний ринок, ви ризикуєте укласти угоду із шахраєм і втратити всю суму.

Сервіс Money 24 пропонує вигідний і безпечний обмін, а також масу інших можливостей:

  1. Заощадити час: обмінний пункт Money 24 у самому центрі Дніпра працює без вихідних.
  2. Відстежити динаміку руху валют: ріст і зниження курсу шекеля стосовно інвалют за обраний період відображається на графіку, за допомогою якого можна провести власний аналіз.
  3. Скористатися мультифункціональним сайтом: пропонуємо позбавити себе від зайвих підрахунків, переглядаючи готові крос-курси інвалют і здійснюючи конвертації на калькуляторі.

Якщо вам потрібна приваблива ставка шекель гривня, сервіси Money 24 Дніпро завжди радий надати свої послуги.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ