Курс валют гонконгський долар Дніпро | Гонконгський долар до гривні
Купівля
2.8000
Продаж
3.4900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2110 1.2170
GBP/USD 1.3980 1.4150
USD/RUB 71.8500 73.6300
EUR/RUB 86.9500 89.1600
USD/PLN 3.6700 3.7800
EUR/PLN 4.4600 4.5700
Графік змін Курс валют гонконгський долар Дніпро | Гонконгський долар до гривні

Гонконгський долар – незвичайна грошова одиниця, що належить місту-державі. Гонконг є спеціальним адміністративним районом Китайської Народної Республіки. Він автономно приймає рішення, що стосуються законодавства, імміграційної політики та інших сфер життя, у тому числі грошово-кредитної політики. Тому що Гонконг визнаний одним з найбільших фінансових центрів світу, місцева валюта дуже популярна в Азії. А на міжнародній арені вона посіла восьме місце по обсязі торговельних угод з валютою.

Причини змін курсу гонконгського долара

Відразу варто обмовитися, що курс гонконгського долара змінюється вкрай рідко, тому що він прив’язаний до американської валюти. Через таке підкріплення емісія коштів у державі здійснюється лише в еквіваленті наявних запасів доларів США в банків-емітентів.

У Гонконгу існує Валютне керування, на яке покладені функції Центрального банку. Даний орган відповідає за монетарну політику держави. Щоб стабілізувати курс, він використовує зміну дисконтних ставок, валютний контроль і інтервенції.
гонконгський долар
Також на курс гонконгського долара до гривні впливає економічна ситуація. Наприклад, зміцнення HKD відбувається за рахунок:

 • позитивної динаміки валового внутрішнього продукту;
 • скорочення інфляції;
 • зниження рівня безробіття;
 • росту активності продажів на ринку фінансових і туристичних послуг;
 • збільшення ділової активності;
 • скорочення обсягів зовнішніх боргових зобов’язань;
 • збільшення держбюджету;
 • позитивного сальдо торговельного балансу.

На поточний період часу 100 гонконгських доларів прирівнюються до 311 гривень. Однак на сайті Money 24 Дніпро ви можете стежити за актуальним курсом і користуватися конвертером валют у будь-який момент.

HKD: ключові характеристики та поради трейдерам

Фінансові аналітики стверджують, що долар гонконгський незабаром перестане існувати. Це пояснюється тим, що Китайська Народна Республіка перестане жорстко контролювати курс і зробить юань універсальною валютою. Очікується, що вона потрапить у першу трійку світових валют, зайнявши позицію після долара США і євро. Якщо так відбудеться, у грошовій одиниці Гонконгу більше не залишиться необхідності.

Аналізуючи графік руху HKD, різких коливань побачити не вийде, тому що грошова одиниця підкріплена американським доларом. Через це валюта Гонконгу не представляє особливого інтересу для звичайних трейдерів. Тільки найбільші банківські установи та транснаціональні корпорації, маючи потужну техніку, здатні виявляти курсові стрибки та одержувати від них дохід. У реальності ж HKD більше використовується в бізнесі для висновку угод.

Проте, вигідна торгівля гонконгським доларом можлива, тому що в країні встановлена низька базова процентна ставка. Спекулянтам лише потрібно взяти займ у гонконгських доларах, щоб згодом купити високоприбуткові боргові зобов’язання в інших державах Азії та дістати прибуток.

Де обміняти долар гонконгський у Дніпрі

гонконгський долар до гривніОбміняти гонконгський долар до гривні – складне завдання для українців, тому що більшість банків і обмінних пунктів, навіть неофіційних, не працюють із цією валютою. Деякі установи пропонують привезти її під замовлення, але це займає багато часу. Якщо ви збираєтеся в подорож, краще обміняти HKD у Дніпрі, чим везти із собою долари та міняти на місці. Так буде вигідніше. І в цьому вам допоможе компанія Money 24. Ми пропонуємо:

 1. Багатофункціональний сайт із крос-курсами, калькулятором і корисною інформацією про валюти;
 2. Вивчення динаміки котирувань на графіках для аналізу та прогнозування;
 3. Організацію грошових переказів з мінімальним відсотком комісійних.

Перед відвідуванням Money 24 у Дніпрі зафіксуйте курс валют гонконгський долар онлайн, щоб обміняти гроші вигідно.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ