Курс фунта до гривні онлайн | Курс фунта в Дніпрі
Купівля
37.9000
Продаж
38.9000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс фунта до гривні онлайн | Курс фунта в Дніпрі

Довідатися курс фунта до гривні необхідно кожному, хто робить обмінні валютні операції. Метою може бути поїздка закордон, міжнародна торгівля, інвестування, збереження заощаджень і багато чого іншого. Щоб вигідно конвертувати гроші, пропонуємо довідатися про деякі особливості котирування GBP/UAH.

курс фунта до гривні в Дніпрі

Джерела формування курсу фунта стерлінга

Динаміка курсу фунта до гривні в значній мірі залежить від макроекономічних індикаторів України і Великобританії. Одним з найважливіших показників вважається індекс споживчих цін. Для стабілізації рівня інфляції в гру вступають Центральні банки, підвищуючи або знижуючи процентні ставки. Також курс англійського фунта залежить від ВВП, обсягів роздрібних продажів, зміни кількості безробітних, обсягу зовнішнього боргу, платіжного та торговельного балансу.

Серед інших джерел формування вартості GBP можна виділити:

  • ціну сировинних товарів. Курс фунта стерлінга змінюється поряд з підвищенням або зниженням вартості на газ і нафту. На території Європи Британія є найбільшим постачальником газу, тому обсяги експорту впливають на місцеву грошову одиницю;
  • FOREX-Торги. На міжнародній валютній біржі часто торгують британською валютою, тому коливання курсу фунта стерлінга залежать від попиту та пропозиції трейдерів;
  • політичні зв’язки. Вихід Великобританії з ЄС і загострення конфлікту України з Росією безпосередньо впливають на котирування GBP до UAH.

Навіщо переводити гривні у фунти

фунти в гривні
Британська грошова одиниця входить у рейтинг самих популярних резервних валют. Це пояснюється тим, що Лондон є другим найбільшим світовим центром фінансових операцій. Ще одна немаловажна причина – висока банківська процентна ставка та низький рівень ризику у Великобританії. Таким чином, GBP ставиться до самих надійних і стабільних валют.

Довідатися про зміни курсу фунта до гривні буде корисно кожному, хто воліє зберігати накопичення в стабільній грошовій валюті. Також інформація актуальна для тих, хто збирається відправитися в подорож у Великобританію. У Дніпрі можна перевести гроші по вигідній ставці та запастися необхідною сумою для поїздки.

Динаміка курсу фунта стерлінга важлива для тих, хто заробляє на біржах. Трейдерам рекомендується відслідковувати коливання інвалюти, щоб піймати потрібний момент для покупки або продажу котирування, одержавши непоганий заробіток.

Ще одна категорія людей, яких цікавить курс гривні до фунта – інвестори та підприємці. Для укладання міжнародних контрактів на поставки або створення внесків за рубежем обов’язково буде потрібно конвертувати валюту.

Безпечний обмін GBP/UAH на сервісі Money 24 у Дніпрі

Щоб вигідно перевести фунти в гривні або навпаки, варто звернутися до сервісу Money 24 у Дніпрі. Ми пропонуємо безпечні умови угоди, а також масу інших переваг:
Обмін фунта стерлінга в Дніпрі

  1. Економію часу: обмінний пункт Money 24 розташовується в самому центрі міста та працює без вихідних.
  2. Перегляд графічних даних: вивчення росту та падіння курсів інвалют у динаміці за обраний часовий проміжок дозволяє оцінювати ринкові умови та робити прогнози.
  3. Використання багатофункціонального сайту: калькулятор фунт-гривня дозволить розрахувати вартість однієї валюти у вираженні іншої всього за пару кликів. Також ви можете переглянути крос-курси, позбавивши себе від зайвих підрахунків.

За привабливим курсом фунта до гривні та вигідними умовами співробітництва для постійних клієнтів звертайтеся до сервісу Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ