Курс євро в Дніпрі | Курс євро Дніпропетровськ
Купівля
33.2500
Продаж
33.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.2500
Продаж
33.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс євро в Дніпрі | Курс євро Дніпропетровськ

Європа – один із самих популярних напрямків для туристів, інвесторів і бізнесменів. Щоб робити грошові перекази або оплачувати розваги, необхідно точно знати курс євро в Дніпрі. Ми розповімо вам про самі цікаві особливості котирування EUR/UAH, щоб ви змогли зробити найбільш удалий обмін і вигідно купити євро в Дніпрі.обмін євро-гривні в Дніпрі

Цікаві факти про EUR

Євро з’явилося на фінансовому ринку на початку 1999 року, але перші три роки операції з валютою відбувалися тільки в безготівковому форматі. Жителі європейських країн одержали доступ до монет і банкнот тільки в 2002 році. Про дану валюту є кілька примітних фактів:

 • у світі є п’ять країн, які не є членами Єврозони, але їхній уряд визнав EUR як національну грошову одиницю;
 • на лицевій стороні монет зображена карта Європи, а на зворотної – національна символіка країни, де вона чеканилася;
 • значок € відтворився від грецької букви епсілон. Для європейців він є символом стабільності валюти;
 • сліпим людям дуже легко поводитися з EUR, тому що всі купюри відрізняються по розмірі, а зображення номіналу має особливий рельєф.

Від чого залежить курс євро в обмінниках Дніпра

Курс євро в Дніпропетровську прямо пов’язаний з динамікою доларів США, тому що вони вважаються основними валютами світу та конкурують між собою. Інвестори звичайно здійснюють транзакції в одній із двох вищезгаданих грошових одиниць. Виходить, що при інвестуванні в європейські країни вони міняють USD на EUR, і валюта стає більш затребуваною. Відповідно, курс євро в Дніпрі починає рости.Курс євро Дніпро

Іншим важливим фактором впливу на курс євро в Дніпрі є активність Європейського Центрального банку. Він приймає різні рішення в сфері кредитно-грошової політики, які підвищують або знижують курс євро в Дніпропетровську. Якщо ЦБ збільшує процентну ставку, то курс євро в Дніпрі змінюється, а вартість EUR стосовно інвалют росте.

Курс євро Дніпропетровська також залежить від динаміки економічних показників країн Європи, а саме:

 1. ВВП.
 2. Обсягів промислового виробництва.
 3. Індексу ділової активності.
 4. Платіжного балансу.
 5. Рівня інфляції та безробіття.

Найбільші коливання курсу євро в Дніпрі відбуваються за рахунок зміни макроекономічних індикаторів Німеччини, Італії та Франції. Також варто оцінювати ситуацію в державах Південної Європи, де є безліч проблем економічного характеру. Вони девальвують курс євро в Дніпрі.

Кому варто відслідковувати курс євро Дніпро

Відслідковувати курс євро в Дніпропетровську рекомендовано кожному українцеві, що хоче зберігати накопичення, не турбуючись про завтрашній день. Для цих цілей EUR підходить ідеально, адже це – одна із самих стабільних валют світу.

Щоб успішно торгувати на FOREX, теж важливо знати курс євро в Дніпропетровську. Аналізуючи графічні дані валютних пар, можна зробити максимально точні прогнози та вигідно купити євро в Дніпропетровську.

Довідатися курс євро Дніпра (Дніпропетровська) і перевести певну суму буде потрібно кожному, хто збирається подорожувати в країнах Європи. Для поїздки на відпочинок або по роботі важливо мати при собі місцеві гроші, щоб без проблем розплачуватися в закладах.

Де краще купити євро в Дніпропетровську

Купити євро в ДніпріКупити євро в Дніпрі можна у всіх обмінних пунктах і банківських установах, але кожний хоче одержати максимально велику суму за конвертацію. У такому випадку багато хто звертаються до приватних осіб. Ми не рекомендуємо дану стратегію через високий ризик. Співпрацюючи із сервісом Money 24 у Дніпрі, ви одержите масу переваг:

 • скористаєтеся функціональним сайтом: розрахувати актуальний курс євро в Дніпрі можна на калькуляторі за пару кликів. Також ви можете переглянути крос-курси інвалют, підготовлених аналітиками;
 • витратите мінімум часу: обмінник Money 24 перебуває в самому центрі міста Дніпро та курс євро тут завжди актуальний. Сюди зручно добиратися з будь-якої частини міста. Також ви можете зробити конвертацію через сайт у будь-який зручний час і вигідно купити євро в Дніпропетровську;
 • одержите достовірну інформацію: для цього вивчите графік євро курс Дніпро за певний часовий проміжок. Так ви можете простежити його динаміку стосовно інших грошових одиниць, щоб спрогнозувати курс євро Дніпропетровськ і його подальші коливання.

Якщо потрібно купити євро в Дніпрі (Дніпропетровську) по привабливій ставці, сервіс Money 24 завжди до ваших послуг. Дніпро курс євро тут завжди актуальний.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ