Курс чеської крони онлайн | Курс гривні до чеської крони в Дніпрі
Купівля
1.2000
Продаж
1.3300
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс чеської крони онлайн | Курс гривні до чеської крони в Дніпрі

«Який курс гривні до чеської крони?» – питання, що все частіше цікавить українців. Ця валюта затребувана, тому що в сезон багато студентів приїжджають із Чехії в Україну. У свою чергу, громадяни нашої країни теж їздять туди на підробіток, навчання, або просто приїжджають у цю країну як туристи. Це й не дивно, адже Чехія повна мальовничих міст, архітектурних пам’яток і гарних видів.

Виникає питання: а де можна вигідно обміняти чеську крону в Дніпрі (Дніпропетровську)? Адже це далеко не сама затребувана грошова одиниця, не кожний обмінник готов продати або купити її. Сервіс Money24 міняє не тільки крони, але й більшість інших світових валют.
курс чеської крони в Дніпрі

Курс чеської крони

Валюта Чехії – одна із самих стабільних серед країн Східної Європи. Все завдяки сильній економіці та розвиненому експорту (приміром, у Німеччину). Крони є в продажі на ринку Forex, однак, їхня популярність трохи уступає іншим валютним парам.

Обмежень на ввіз грошей для туристів у Чехію немає, як і на вивіз за межі країни. Вам не потрібно буде заповнювати декларацію.

Чому варто міняти гривню на крону чеську в нас

  1. Ми пропонуємо вигідний курс чеської крони в Дніпрі. Ви можете просто порівняти з іншими обмінними пунктами та переконатися – таких цін більше ні в кого немає.
  2. Наші пункти зручно розташовані по місту, до них можна без труда під’їхати на автомобілі. Працюємо без вихідних.
  3. Піклуємося про безпеку ваших грошей. Якщо міняєте великі суми, наші співробітники супроводять вас до машини, в обов’язковому порядку видається квитанція.
  4. Ви можете зафіксувати курс при замовленні валюти онлайн. Приміром, якщо через 30 хвилин курс чеських крон до гривні зміниться, для вас буде діяти обмін за старою ціною.
  5. Наш сайт – зручний і функціональний, тут ви можете побачити актуальні ціни на валюту, порахувати курс чеської крони до гривні на калькуляторі або довідатися всю необхідну інформацію в блозі.

Де міняти гроші: в Україні або в Чехії

Збираючись у подорож або в робочу поїздку, краще заздалегідь подбати про валюту. Кому захочеться витрачати час своєї подорожі на пошук актуального курсу та відстоювання черг в обмінниках? А міняти в першій точці, що попаслася, – не краща ідея, можна втратити багато грошей на завищеному курсі чеської крони.

Чехія повна місць, де наживаються на недосвідчених туристах. Але обмінні пункти, мабуть, лідирують серед них. Якщо ви все-таки їдете в цю країну без валюти, не варто міняти її в аеропорті, а в магазині краще розраховуватися банківською картою. Перш ніж зробити обмін, обов’язково уточнюйте суму, що ви в підсумку одержите. Тому що високі комісії можуть підносити неприємні сюрпризи.
чеські крони в гривні

Точно не коштує:

  • міняти гроші в незрозумілих особистостей з рук;
  • обмінювати гривні на чеські крони в місцевих банках;
  • розплачуватися в магазині євро.

Як перевести чеські крони в гривні

Обмін можна зробити в кожному з наших офісів. Ви можете попередньо зафіксувати курс онлайн, щоб залишитися в плюсі, якщо валюта раптом втратить свої позиції.

У розділі «курси валют» на нашім сайті є актуальна вартість різних світових валют. Також можна порахувати курс чеської крони на калькуляторі, ознайомитися із графіком, що відображає кожну грошову одиницю.

Збережіть свої гроші в безпеці. Money24 – це вигідні умови та стабільний курс.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ