1

КУРС ЮАНЮ В ДНІПРІ | КУРС ЮАНЮ ДО ГРИВНІ ОНЛАЙН

Купівля
4.4000
Продаж
5.5000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 0.0000 0.0000
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 0.0000
EUR/PLN 0.0000 0.0000
Графік змін КУРС ЮАНЮ В ДНІПРІ | КУРС ЮАНЮ ДО ГРИВНІ ОНЛАЙН

Китайська грошова одиниця входить у топ самих популярних світових валют, використовуваних для міжнародних розрахунків. Якщо вам необхідно купувати товари закордоном, інвестувати в закордонні проекти або торгувати котируваннями на FOREX, необхідно відслідковувати курс юаню для здійснення вигідних обмінних операцій. Інформація також корисна тим, хто відправляється в Китай по роботі або на відпочинок. Пропонуємо вам ознайомитися з незвичайними відомостями про валюту КНР, а також довідатися про відмітні характеристики формування курсу юаню.

Які параметри впливають на курс юаню

Народний банк Китаю є основним регулюючим фактором у встановленні курсу юаню. Тому що країна орієнтується на експорт товарів за рубіж і прагне до збільшення його обсягів, урядова політика спрямована на деяке ослаблення курсу юаню стосовно грошових одиниць партнерських держав. Центральний банк також орієнтується на котирування на світовій валютній біржі та внутрішньому міжбанківському валютному ринку при оголошенні вартості місцевих грошей.
курс юаню в Дніпрі
Також на курс гривні до юаню впливають показники економічного стану КНР і України, зокрема:

 • приріст ВВП;
 • торговельний і платіжний баланс;
 • кількість міжнародних контрактів;
 • індекс ділової активності;
 • обсяги продажів у роздріб і промислове виробництво;
 • державний борг;
 • інфляція;
 • зайнятість населення.

Цікаві факти про курс китайського юаню

Юані є державною валютою Китайської Народної Республіки, однак вільно розплачуватися ними можна лише на материковій частині. У Гонконгу й Макао існує право на використання власної грошової одиниці.

Китайські юані (монети) стали першими грошима країни, які були виконані у формі кола. Емісія валютних серій відбувалася п’ять разів, перша з яких відбулася в 1948 році. У середині 1950-х років в оборот увійшла друга серія, а через сім років – третя, але цікавий той факт, що протягом багатьох років можна було розплачуватися обома. На сьогоднішній день в обороті ще є кошти четвертої серії, емісія яких відбулася наприкінці 1980-х, однак найсучасніша версія купюр і монет була уведена в 1999 році.

Аж до 2005 року курс китайського юаню був прив’язаний до долара, але зараз він встановлюється на основі валютного кошика. Чим вище номінал банкноти, тим більше ступінь її захисту: на дрібних купюрах захисні смуги відсутні взагалі.

Рекомендації з обміну юань-гривня в Дніпрі

Щоб перевести юані в гривні, є два шляхи: звернутися до офіційних банківських установ або на чорний ринок. У першому випадку курс, швидше за все, буде невигідним для вас. У другому випадку ви зіштовхуєтеся з ризиком одержати замість підроблені банкноти або бути пограбованим.

Ми пропонуємо вибрати золоту середину: вигідний і безпечний обмін на сервісі Money 24 Дніпро. Співпрацюючи з нами, ви:
курс юаня до гривні в Дніпрі

 1. Одержуєте доступ до розширених опцій сайту: ви зможете порахувати на калькуляторі, скільки ви одержите юанів в обмін на гривні за лічені секунди, що особливо зручно при конвертації великих грошових сум. Також ми пропонуємо переглядати крос-курси інвалют, щоб позбавити себе від механічних прорахунків.
 2. Вибираєте зручний момент для обміну: обмінний пункт Money 24 розташовується на центральному проспекті Дніпра. Ми надаємо послуги в будь-який день тижня.
 3. Вивчаєте достовірну інформацію: динаміка юань до гривні представлена у вигляді графіка, де можна вибрати будь-які тимчасові рамки для перегляду. Це дуже зручно для аналізу та прогнозування ринкової ситуації.

Щоб обміняти юані на гривні за вигідним курсом, рекомендуємо звертатися до надійного сервісу Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Тимчасовий режим роботи: Пн-Нд 8:30 - 19:30

ПОКАЗАТИ НА МАПІ