1

Курс швейцарського франка | Курс франка в Дніпрі

Купівля
28.5500
Продаж
29.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1230 1.1290
GBP/USD 1.3150 1.3340
USD/RUB 73.0500 76.2500
EUR/RUB 83.0500 85.9400
USD/PLN 4.0800 4.2200
EUR/PLN 4.6400 4.7700
Графік змін Курс швейцарського франка | Курс франка в Дніпрі

Курс швейцарського франка є вільно плаваючим, але багато економічних і політичних факторів не роблять на нього особливого впливу, тому грошова одиниця заслужила довіру і визнання по усьому світі. Міняти UAH на CHF необхідно при переказі інвестиційних коштів закордон, перед підготовкою туристичних і ділових поїздок, укладання контрактів на поставку товарів або участі в торгах на FOREX. Щоб мінімізувати втрати при конвертації грошей, пропонуємо вам довідатися про всі особливості франка – валюти, що є національними платіжними коштами у Швейцарії та Ліхтенштейні.
курс швейцарського франка в Дніпрі

Як формується курс швейцарського франка

Курс швейцарського франка до гривні залежить від політики Центральних банків обох країн, а також Євросоюзу. Грошово-кредитна політика Швейцарії спрямована на те, щоб підтримувати вартість місцевих грошей на одному рівні, тому ріст і падіння курсу швейцарського франка відбувається за рахунок інтервенцій інших вищезгаданих держав.

Також на валютну пару впливають наступні фактори:

  1. Попит та пропозиція на ринку. На CHF попит істотно перевищує пропозицію, тому що в країні надається безліч пільг по податках, безпечні банківські вклади та страхування з мінімальними ризиками. Населення довіряє національним грошам, сприяючи зміцненню курсу швейцарського франка.
  2. Економічні показники України та Швейцарії (ВВП, платіжний і торговельний баланс, рівень безробіття, інфляція, промислове виробництво, державний борг) прямо впливають на курс франка до гривні.
  3. При зміні вартості золота, інших коштовних металів і сировинних товарів відбуваються коливання курсу франка до гривні.

Курс франка в Дніпрі

Цінність швейцарських грошей у світі

Швейцарські франки є валютою, підкріпленої золотом: вони забезпечуються коштовним металом на 40%. Ця грошова одиниця входить у ТОП-5 світових резервних валют.

Стабільність економічної ситуації у Швейцарії захищає від різких коливань курс швейцарського франка. Місцеві гроші практично не піддаються впливу інфляції, тому в них дуже вигідно зберігати заощадження.

За всю історію CHF переживав кризу й занепад лише два рази: під час Першої Світової війни та Великої Депресії.

У сучасних умовах валюта вважається однією з найдужчих, що викликає довіру інвесторів, бізнесменів і навіть трейдерів: щодня на міжнародній біржі відбувається велика кількість торговельних угод за участю франка, на яких можна добре заробити.

Швидкий і вигідний обмін у парі гривня-франк на сервісі Money 24

обмін франк до гривні в ДніпріВигідну ставку франка до гривні пропонують далеко не всі банківські установи. Обмінні операції на чорному ринку можуть бути небезпечні, адже за останнім часом почастішали випадки пограбувань і надання фальшивих купюр. Сервіс Money 24 у Дніпрі пропонує не тільки вигідний, але й безпечний обмін. Співпрацюючи з нами, ви:

  • відслідковуєте курс у динаміці: перегляд курсу франка до гривні на графіках за обраний період часу дозволить оцінити положення валют на ринку та скласти подальші прогнози;
  • заощаджуєте особистий час: добратися до обміннику Money 24 не важко буде, адже він розташований у самому центрі Дніпра та працює сім днів у тиждень;
  • користуєтеся розширеними опціями на сайті: прорахувати швейцарський франк курс на калькуляторі та перевести будь-яку суму інвалюти можна всього за пару клацань. Також у вас є можливість переглядати актуальні крос-курси, рятуючи себе від зайвих ручних підрахунків.

За найпривабливішим курсом франка до гривні та особливими умовами співробітництва для постійних клієнтів звертайтеся в сервіс Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Цілодобово

ПОКАЗАТИ НА МАПІ