Канадський долар до гривні | Курс канадського долара онлайн
Купівля
22.0000
Продаж
22.9900
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Канадський долар до гривні | Курс канадського долара онлайн

Канада – дуже популярний напрямок серед українців. Багато хто вибирають цю країну для переїзду, тому що мотивуються більш високим рівнем доходів, а також для туристичних поїздок і інших цілей. У кожному разі, перед від’їздом необхідно довідатися курс канадського долара та запастися певною сумою інвалюти. У Дніпрі обмінні операції по привабливій ставці відбуваються на сервісі Money 24. Пропонуємо ознайомитися з історичними відомостями про канадські гроші та особливостями формування котирування CAD/UAH.
Обмін канадського долара на гривні

Канадський долар: цікаві факти

Канадські долари ввели в оборот наприкінці 1850-х років, коли Канада припинила своє існування як колонія Великобританії і стала самостійною державою. Банкноти CAD примітні тим, що серед всіх валют світу вони є одними із самих захищених від фальсифікацій. Останні сім років уряд займається емісією полімерних купюр з декількома захисними механізмами: прозорими вставками, голографічними зображеннями, водяними знаками та іншими.

Які фактори впливають на курс CAD

Курс канадського долара істотно залежить від вартості сировини, тому що країна є другим по величині виробником і експортером нафти. Коли ціна за барель нафти збільшується, вартість місцевої валюти теж росте. Більша частина поставок сировини з Канади здійснюється в Сполучені Штати та Китай, тому національна грошова одиниця прив’язана до економічного стану цих держав.

Також на курс канадського долара до гривні впливають економічні параметри:Курс канадського долара онлайн

  1. Дисконтна ставка Банку Канади (прогнозування її збільшення сприяє росту ціни місцевої валюти).
  2. Динаміка ВВП.
  3. Боргові зобов’язання держави.
  4. Інфляція (у Канаді вона стабільно підтримується на рівні двох відсотків, що перешкоджає високої волатильності грошової одиниці).
  5. Безробіття.

Канадський долар у Дніпрі вважається стабільною валютою з мінімальними коливаннями, тому багато країн воліють зберігати в ній частина резервів. На міжнародній валютній біржі CAD користується великою популярністю серед починаючих і професійних трейдерів.

На даний момент за 1 CAD необхідно заплатити ледве більше 21 UAH. Щоб прорахувати велику суму, рекомендуємо використовувати конвертер канадського долара до гривні.

Вигідний обмін гривня/канадський долар у Дніпрі

Обміняти канадський долар до гривні або навпаки потрібно в різних ситуаціях: при покупці товарів за рубежем, напрямку інвестицій у закордонні проекти, торгівлі на біржах, плануванні подорожей з метою роботи та відпочинку. З такою метою можна звернутися в банк, але прийдеться заплатити чималу комісію. Більш вигідні умови угод пропонуються на чорному ринку, але й ризики досить високі.
курс канадського долара до гривні
Пропонуємо скористатися послугами сервісу Money 24 у Дніпрі. Тут ви знайдете найбільш безпечний, оперативний і вигідний обмін, а також масу інших переваг:

  • вивчення аналітичної інформації: на графіках ви можете переглянути динаміку UAH до CAD за встановлений діапазон часу, щоб проаналізувати ситуацію на ринку;
  • можливість обміну в зручний момент: пункт обміну Money 24 працює сім днів у тиждень і розташовується в самому центрі Дніпра;
  • одержання доступу до багатофункціонального сайту: прорахувати співвідношення канадського долара до гривні на калькуляторі можна всього за пару кликів. Переглядайте крос-курси інвалют, щоб заощадити час на підрахунках.

Якщо вам потрібна найбільш приваблива ставка на канадський долар у Дніпрі (Дніпропетровську), звертайтеся до обмінної системи Money 24. Постійних клієнтів чекають спеціальні пропозиції.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ