Австралійський долар до гривні | Курс австралійського долара в Дніпрі
Купівля
19.7500
Продаж
21.6500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Австралійський долар до гривні | Курс австралійського долара в Дніпрі

Австралія – приваблива країна для українських туристів, інвесторів і бізнесменів. Тут можна насолодитися райськими пейзажами та непогано заробити. Крім того, австралійською грошовою одиницею успішно торгують на міжнародних біржах. Незалежно від мети, для якої вам потрібна дана валюта, необхідно відслідковувати курс австралійського долара і знати про деякі особливості котирування AUD/UAH для вигідного переводу коштів.

Цікаві відомості про валюту Австралії

Австралійський долар входить у топ самих торгуємих валют на FOREX. Котирування за участю даної грошової одиниці залучають не тільки професійних трейдерів, але й новачків, тому що волатильність AUD досить низька. На міжнародному валютному ринку п’ять відсотків операцій здійснюються з використанням австралійських грошей.

Банкноти виготовляються з тонкого пластику, на який установлюється багатоступінчастий захист. Це вберігає не тільки від підроблення купюр, але й значно продовжує життєвий цикл грошей. Якщо банкнота повністю зношується, її можна переробити в інші вироби із пластмаси.
Курс австралійського долара в Дніпрі

Від чого залежить курс австралійського долара

Курс австралійського долара вважається залежним від вартості сировинних товарів. Держава займається експортом золота, залізної руди, вугілля, нафти та газу, а також продає закордон сільськогосподарські продукти. Коли вартість на ці категорії товарів росте, національна економіка стає підпадає під вплив інфляції. Це стимулює Центральний банк збільшувати процентну ставку, що сприяє росту ціни на місцеву грошову одиницю.

Іншими факторами, що впливають на курс австралійського долара до гривні, є:

  • економічні показники Австралії та України (обсяг ВВП, співвідношення зайнятості та безробіття, роздрібні продажі, індекси ділової активності, торговельний баланс);
  • привабливість AUD для інвесторів. Фахівці називають дану валюту «тихою гаванню». Це пояснюється тим, що співвідношення зовнішнього боргу і ВВП Австралії становить менш 50%, крім більшості інвестиційних ризиків. Крім того, дії австралійського уряду рідко бувають непередбаченими.

Основними торговельними партнерами Австралії є Японія та Китай, тому курс австралійський долар у Дніпрі досить тісно пов’язаний з економічним становищем цих країн, а також деяких інших азіатських держав.

Де зробити обмін гривня/австралійський долар у Дніпрі

Щоб обміняти австралійський долар у Дніпрі (Дніпропетровську), є кілька шляхів. Перший – заздалегідь звернутися до великої банківської установи та замовити необхідну суму грошей для конвертації. Така операція займає досить багато часу й, імовірно, доведеться заплатити високий відсоток комісії. Другий варіант – звернутися на чорний ринок, де пропонується вигідний курс, але обмін досить ризикований.
Австралійський долар до гривніМи пропонуємо зручну та безпечну альтернативу – сервіс Money 24 у Дніпрі. Чому з нами приємно співпрацювати?

  1. Ви користуєтеся розширеним інструментарієм сайту. Ви можете швидко прорахувати будь-яку суму UAH до AUD на калькуляторі та переглянути крос-курси грошових одиниць світу.
  2. Ви заощаджуєте час. Обмінний пункт Money 24 у центрі міста обслуговує клієнтів у будь-який день тижня.
  3. Ви аналізуєте актуальні дані. Ви можете вивчити курс австралійського долара до гривні на графіку за обраний часовий період, щоб оцінити та спрогнозувати ринкову ситуацію.

Сама вигідна ставка австралійського долара до гривні та спеціальні умови співробітництва для постійних клієнтів шукайте на сервісі Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ