Дирхам до гривні онлайн| Курс дирхама дніпро (Дніпропетровськ)
Купівля
7.0500
Продаж
7.6500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Дирхам до гривні онлайн| Курс дирхама дніпро (Дніпропетровськ)

Об’єднані Арабські Емірати – відносно молода, але дуже розвинена країна. Вона стала привабливою для українців, що бажають направити інвестиції в успішні проекти або укласти вигідні бізнеси-угоди. Також в ОАЕ часто відправляються з метою туризму, адже там дійсно є, що подивитися. Перед поїздкою рекомендуємо заздалегідь обміняти гривні на дирхами, тому що в самій країні це може стати скрутним завданням.
обмін дірхама до гривні в Дніпрі

Валюта ОАЕ: історія та особливості

З утворенням нової незалежної держави ОАЕ з’явилася й нова валюта – дирхам. У середині 1970-х років вона повністю витиснула раніше існуючі на цій території грошові одиниці. Тому що країна багата викопними ресурсами, місцева валюта вважається сильноюї, гарантуючи стабільний розвиток.

Кожна банкнота має оригінальний дизайн із написами арабською мовою, позначенням номіналу та зображенням різних визначних пам’яток Еміратів, наприклад, мечетей, Центрального банку та Всесвітнього торгового центра Дубай.

Як формується курс UAH/AED

Курс дирхама прямо залежить від вартості американського долара, причому його коливання спостерігаються вкрай рідко. Уряд ОАЕ ухвалив рішення щодо прив’язки до USD, тому що більшість міжнародних торговельних операцій здійснюються в доларах. Дана прив’язка стала гарантом стабільного доходу та росту добробуту жителів ОАЕ, тому що інфляційні ризики зведені до мінімуму.

Також курс дирхама до гривні залежить від:

  • цін на сировину. Арабські Емірати торгують нафтою та іншими коштовними сировинними товарами, тому місцева валюта перебуває в прямої залежності від їхньої вартості;
  • політики ЦБ. Центральний банк ОАЕ зобов’язаний забезпечувати постійний економічний ріст країни, тому він робить все можливе для того, щоб зберегти стабільний курс AED.

курс дірхама в Дніпрі

Вигідний обмін гривня/дирхам від Money 24 у Дніпрі

Компанія Money 24 Дніпро пропонує найбільш вигідні умови обміну дирхамів. Наші клієнти можуть:

  1. Зафіксувати курс онлайн, а потім відвідати обмінник у центрі міста та продати або купити дирхами.
  2. Простежити динаміку дирхама до гривні на графіку, вибравши часовий проміжок, що цікавить, і скласти прогноз на найближчий період.
  3. Зайти на сайт і прорахувати будь-яку суму гривень до дирхамів на калькуляторі, замовити грошовий переказ по Україні або закордон.

Щоб вигідно купити або продати валюту ОАЕ для майбутньої поїздки або підприємницьких цілей, звертайтеся до послуг Money 24 у Дніпрі.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ