Курс долара на чорному ринку

1 April 2021

Долар – сама популярна грошова одиниця у світі. Вона використовується для міжнародного інвестування, оплати закордонних товарів, зберігання заощаджень, торгівлі на FOREX. Нею можна розплачуватися, подорожуючи практично в будь-якій країні на земній кулі. Пропонуємо довідатися, як формується курс долара на чорному ринку та де найкраще робити угоди по обміну валют.

Від чого залежить курс долара на чорному ринку

Курс долара на чорному ринку Дніпра міняється по тим ж причинам, що й офіційна ставка валюти. Самим вагомим фактором, що впливає на ці коливання, вважається різниця між обсягами експорту та імпорту. Цей показник можна оцінити, проаналізувавши торговельний баланс держави. Коли в Україну завозять багато товарів через границю, всередині країни зменшується кількість інвалюти. Це пояснюється тим, що за отриману продукцію необхідно розплачуватися в доларах. У нинішній ситуації в Україні імпорт вище, ніж експорт, тому гривня девальвується стосовно USD.
курс долара Дніпро чорний ринок
Також на динаміку курсу долара на чорному ринку впливає:

  • банківська політика. За допомогою зміни дисконтної ставки по кредитах, інтервенцій і інших методів грошово-кредитної політики Нацбанк може спеціально збільшувати або зменшувати вартість гривні стосовно долара;
  • економічна ситуація в Україні та США. Такі показники, як ВВП, співвідношення зайнятий і безробітних, індекс ділової активності, зовнішній борг, роздрібні продажі та індекс споживчих цін, істотно впливають на зміну «чорного» курсу долара;
  • американський ринок нерухомості. Чим більше укладається угод, тим більше стійкою стає ціна за один долар.

Обмін USD на чорному ринку: переваги та недоліки

Якщо ви думаєте продати або купити долар на чорному ринку, варто заздалегідь довідатися про особливості такої обмінної операції. На тіньовому ринку існує велика кількість ризиків. Серед «мінял» (на стихійно утворених точках обміну) часто зустрічаються шахраї. У таких місцях нерідко трапляються напади та пограбування. У багатьох нелегальних обмінниках ретельно проробляється схема видачі підроблених купюр, які непрофесійний погляд не відрізнить.

Але в обміні доларів на чорному ринку в Дніпрі є свої переваги. Офіційні банківські установи встановлюють обмеження по сумі добової конвертації валют, чого не зустрінеш у нелегальних обмінних пунктах. Також туди можна звернутися в ситуації гострого дефіциту доларів у банках, якщо необхідно обійти фіскальні служби або хочеться виграти на курсовій різниці.

Якщо ви все-таки вирішили конвертувати долар на чорному ринку в Дніпрі, радимо звернутися на онлайн-біржу, щоб мінімізувати ризики.

Де краще обміняти долари в Дніпрі

І хоча курс долара в Дніпрі чорний ринок пропонує досить вигідний, не завжди хочеться ризикувати. Платити комісійні банку – теж не сама приємна думка, тому радимо звернутися до послуг Money 24 у Дніпрі.
курс долара на чорному ринку Дніпро
Наші клієнти завжди залишаються задоволені, тому що:

  1. Заощаджують особистий час. Обмінний пункт Money 24 на центральній вулиці міста приймає всіх бажаючих щодня.
  2. Одержують достовірні та актуальні дані. За допомогою вивчення графіків руху іноземних грошових одиниць можна аналізувати поточне положення на ринку та становити прогнози.
  3. Використовують зручний і функціональний онлайн-сервіс. На сайті можна конвертувати великі суми коштів на калькуляторі та дізнаватися крос-курси інвалют.

Найпривабливішу ставку долара в Дніпрі та спеціальні умови співробітництва для постійних клієнтів шукайте в компанії Money 24 Дніпро.

Схожі публікації
Що таке комерційний курс валют і як він формується
Що таке комерційний курс валют і як він формується
1 April 2021

В Україні діють два курси валют - комерційний і офіційні. Перший установлюють обмінні пункти, другий - Національний банк України (НБУ) після ...

Які фактори впливають на курс валют у банках
Які фактори впливають на курс валют у банках
1 April 2021

Фінансові аналітики говорять, що курс валют у банках Дніпра (Дніпропетровська) онлайн перевіряє більше 70% українців, оскільки від нього залежить, ...

Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
1 April 2021

Курс долара в банках Дніпра ґрунтується на офіційній інформації від Нацбанку України. Він щодня оголошує ціну гривні у вираженні інвалют. Інші ...

Курс євро на чорному ринку
Курс євро на чорному ринку
1 April 2021

Євро - валюта, що може знадобитися вам для здійснення міжнародних платежів, поїздки в подорож по європейських країнах, закордонного інвестування, ...