Курс євро на чорному ринку

1 April 2021

Євро – валюта, що може знадобитися вам для здійснення міжнародних платежів, поїздки в подорож по європейських країнах, закордонного інвестування, заробітку на біржах і різних інших цілей. Багато хто переконано, що курс євро на чорному ринку – це сама вигідна ставка, тому звертаються за обміном саме туди. Чи не так це? Давайте розбиратися.

Від чого залежить курс євро на чорному ринку

Тіньовий ринок валюти – один з найважливіших компонентів економіки кожної країни, у тому числі України. Коливання курсу євро на чорному ринку відбуваються за рахунок впливу декількох факторів:
курс євро на чорному ринку

  1. Різниця між експортом і імпортом. Цей показник відображається в торговельному балансі держави. На сьогоднішній день Україна ввозить більше товарів, чим продає закордон. Вона розплачується за них в інвалюті, тому її кількість всередині країни зменшується. Це приводить до внутрішнього дефіциту євро, тому його вартість підвищується.
  2. Політика Європейського банку та Нацбанку. Курс євро на чорному ринку перебуває під впливом офіційного курсу, що щодня оголошується даними установами. Вони здатні спеціально підвищувати та знижувати його шляхом використання різних інструментів грошово-кредитної політики. Найбільш часто для стабілізації вартості валюти Центральні банки збільшують (зміцнюючи місцеву валюту) або зменшують процентну ставку.

Також формування курсу євро на чорному ринку відбувається під впливом основних показників макроекономіки: приросту ВВП, суми держборга, балансу між зайнятістю та безробіттям, індексу споживчих цін і інших.

Для аналізу динаміки курсу євро на чорному ринку необхідно відслідковувати поводження населення. При нестабільній ситуації в країні люди схильні менше довіряти місцевій грошовій одиниці, адже вони не знають, що чекає їх у найближчому майбутньому. Так створюється штучний попит на інвалюту, тому що багато хто переводять накопичення в EUR, піднімаючи його вартість.

Обмін євро на чорному ринку: за і проти

курс євро чорний ринокІснує кілька причин, що підштовхують людей звертатися на чорний ринок за євро:

  • конвертація без обмежень по сумі;
  • відсутність необхідності платити комісію та інші внески;
  • не потрібно надавати звіт про фінансову операцію.

Не дивно, що основна причина популярності обміну євро на чорному ринку – погоня за найпривабливішим курсом. Але потрібно розуміти, що така вигода супроводжується масою ризиків. На стихійних чорних ринках нерідко відбуваються пограбування, в обмінниках підсувають фальшиві купюри. На сьогоднішній день убезпечитися можна лише одним способом – скористатися електронною біржею, що не вимагає особистої присутності сторін.

Швидкий і безпечний обмін євро в Дніпрі

Щоб виключити всі ризики, пов’язані з конвертацією євро на чорному ринку, пропонуємо звернутися до послуг обмінної системи Money 24 у Дніпрі. У нашого сервісу є багато переваг:

  1. Швидкий і зручний обмін. Пункт Money 24 перебуває на центральній вулиці Дніпра та приймає клієнтів щодня.
  2. Завжди свіжа інформація. Графіки показують коливання євро стосовно гривні та інших інвалют за будь-який часовий проміжок, що дозволяє аналізувати та прогнозувати ринкову ситуацію.
  3. Багатофункціональний сайт. Ви можете переглядати крос-курси та конвертувати будь-які суми коштів за допомогою калькулятора.

Якщо потрібно купити або продати євро, сервіс Money 24 у Дніпрі завжди до ваших послуг. Тут завжди актуальний курс євро в Дніпропетровську.

Схожі публікації
Що таке комерційний курс валют і як він формується
Що таке комерційний курс валют і як він формується
1 April 2021

В Україні діють два курси валют - комерційний і офіційні. Перший установлюють обмінні пункти, другий - Національний банк України (НБУ) після ...

Які фактори впливають на курс валют у банках
Які фактори впливають на курс валют у банках
1 April 2021

Фінансові аналітики говорять, що курс валют у банках Дніпра (Дніпропетровська) онлайн перевіряє більше 70% українців, оскільки від нього залежить, ...

Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
1 April 2021

Курс долара в банках Дніпра ґрунтується на офіційній інформації від Нацбанку України. Він щодня оголошує ціну гривні у вираженні інвалют. Інші ...

Курс долара на чорному ринку
Курс долара на чорному ринку
1 April 2021

Долар - сама популярна грошова одиниця у світі. Вона використовується для міжнародного інвестування, оплати закордонних товарів, зберігання ...