Обмін валют на чорному ринку

31 March 2021

Україна – ідеальне середовище для нелегального ринку валют. За рахунок нестабільної фінансової ситуації він процвітає та розвивається. Покупка валюти «з рук» – це швидко, вигідно і доступно, тому багато українців віддають перевагу обміну валют на чорному ринку офіційним банкам. Ви збираєтеся в подорож або ведете переговори з іноземними партнерами про поставки? Хочете вигідно інвестувати в закордонний проект або заробити на біржових торгах? Тоді вам точно буде потрібно конвертувати одну грошову одиницю в іншу. Обмін валют на чорному ринку – один із самих затребуваних способів переводу коштів, особливо в період кризи. Пропонуємо розглянути його достоїнства і недоліки більш докладно.

У чому секрет популярності чорних ринків

Навіть після того, як кількість обмежень у банках знизилося, багато з людей продовжують міняти гроші «по-чорному». На це є ряд причин.
Курс валют на чорному ринку Дніпро

 1. Різниця курсів – самий вагомий привід, що змушує українців звертатися до мінял.
 2. Комісії за обмін. Нікому не хочеться переплачувати, а чорний ринок цим успішно користується.
 3. Ніяких неприємних черг, як це часто буває в банках.
 4. Неприступність даних для податкової.

З кожним роком недовіра українців до гривні росте. Усе більше й більше людей переводять свої заощадження в долари або євро. Уряд вводить обмеження на їхній обмін, щоб стабілізувати національну валюту, але це лише підсилює інтерес громадян до нелегального ринку.

Статистика говорить, що 60 % жителів країни вже користувалися цим видом обміну, а для 10-15 % підпільний обмін став способом заробітку.

Що впливає на курс валют на чорному ринку Дніпра

Курс валют на чорному ринку Дніпра формується під впливом:

 1. Балансу між попитом та пропозицією на конкретну інвалюту. Попит може рости через те, що банкам необхідно погашати боргові зобов’язання або населенню хочеться переводити заощадження в більше надійну грошову одиницю. Також попит формується під впливом обсягів експортованих товарів і спекуляцій на валютному ринку. Коли він збільшується, ціна за інвалюту підвищується;
 2. Дій Нацбанку. Вартість валюти на чорному ринку в Дніпрі встановлюється на базі офіційного курсу. НБУ постійно вживає заходів по стабілізації гривні за допомогою різних інструментів: зміни дисконтної ставки, емісії грошової маси, інтервенцій і інших методів.

Також формування курсу валют на тіньовому ринку відбувається відповідно до економічної ситуації всередині країни. Істотний вплив у цьому випадку роблять кілька показників: ВВП, інфляція, безробіття, державний борг, індекс ділової активності.

Обмін валюти на чорному ринку: за і проти

Якщо порівнювати обмін валют на чорному ринку в Дніпрі (Дніпропетровську) і в банку, можна виділити кілька переваг першого варіанта:
Чорний ринок валют Дніпра

 • відсутність обов’язку оплачувати комісію за проведення операції;
 • немає необхідності представляти співробітникам документ, що засвідчує особистість;
 • відсутність ліміту по добовій сумі конвертації коштів.

Також в офіційних банківських установах потрібно оплачувати певний відсоток державних відрахувань. Обмін на чорному ринку Дніпра не має на увазі ніяких додаткових зборів.

Залишається відкритим питання: навіщо існують офіційні обмінні пункти, якщо на тіньовому ринку всі так райдужно? Пам’ятайте, що всі перераховані вище привілеї обміну валют на чорному ринку перекриваються його небезпекою. Вона може виражатися в різних формах. Наприклад, на стихійно сформованому ринку, часто трапляються напади та пограбування. У нелегальних обмінниках нерідко підсувають фальшиві купюри, які на перший погляд відрізнити практично неможливо.

Бувають випадки, коли обміняти гроші в банку просто не виходить, навіть при великому бажанні. Таке може відбутися в період наростання політичних конфліктів, коли люди починають масово скуповувати інвалюту. У такій ситуації рекомендуємо звертатися на електронний чорний ринок, де всі ризики зведені до мінімуму.

Швидкий і безпечний обмін від Money 24 у Дніпрі

обмін валют на чорному ринку в Дніпрі (Дніпропетровську)У компанії Money 24 у Дніпрі обміняти валюту можна так само вигідно, як і на чорному ринку. Різниця лише в тім, що обмін валюти на чорному ринку Дніпра (Дніпропетровська) набагато більше ризикований.

Чому варто вибрати нас?

 1. Ми розробили багатофункціональний сайт. Прораховуйте великі суми на калькуляторі, переглядайте крос-курси, дізнавайтеся актуальні новини першими.
 2. Ми пропонуємо швидкий обмін у будь-який час. Пункт Money 24 у центрі Дніпра приймає клієнтів щодня.
 3. Ми надаємо аналітику для глибокого аналізу. Вивчайте динаміку руху інвалют на графіках, щоб спрогнозувати подальший розвиток подій.

Компанія Money 24 у Дніпрі – це завжди швидкий, вигідний і безпечний обмін.

Схожі публікації
Що таке комерційний курс валют і як він формується
Що таке комерційний курс валют і як він формується
1 April 2021

В Україні діють два курси валют - комерційний і офіційні. Перший установлюють обмінні пункти, другий - Національний банк України (НБУ) після ...

Які фактори впливають на курс валют у банках
Які фактори впливають на курс валют у банках
1 April 2021

Фінансові аналітики говорять, що курс валют у банках Дніпра (Дніпропетровська) онлайн перевіряє більше 70% українців, оскільки від нього залежить, ...

Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
Як встановлюється курс долара в банках Дніпра?
1 April 2021

Курс долара в банках Дніпра ґрунтується на офіційній інформації від Нацбанку України. Він щодня оголошує ціну гривні у вираженні інвалют. Інші ...

Курс долара на чорному ринку
Курс долара на чорному ринку
1 April 2021

Долар - сама популярна грошова одиниця у світі. Вона використовується для міжнародного інвестування, оплати закордонних товарів, зберігання ...