Курс долара до рубля. Обмін usd/rub в Money 24 Дніпро
Купівля
73.7500
Продаж
75.1500
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс долара до рубля. Обмін usd/rub в Money 24 Дніпро

Співвідношення долар до рубля вважається досить популярним для торгівлі на біржах. Також може знадобитися конвертувати рублі в долари, якщо ви ведете бізнес із іноземцями, закуповуєте товари закордоном, збираєтеся в ділову або туристичну поїздку. Якою би не була мета, варто ознайомитися з особливостями даної пари. У цьому випадку ви обміняєте валюту з найменшими втратами або добре заробите під час торгів.

Що впливає на курс рубля до долара

Долар – сильна та стабільна грошова одиниця, що ніколи різко не девальвується, на відміну від російського рубля. Тому на курс валют рубль долар впливають більшою мірою макроекономічні показники РФ, а не США. Для аналізу необхідно враховувати:
курс долара до рубля в Дніпрі

 1. Динаміку ВВП і держборга;
 2. Індекс споживчих цін;
 3. Рівень безробіття;
 4. Обсяги промислового виробництва;
 5. Індекс ділової активності.

Російська економіка одержує левову частину прибутку від нафтовидобувної промисловості, тому місцева грошова одиниця прямо пов’язана із ціною за барель нафти. Коли сировина дорожчає, рубль дорожчає, і навпаки.

Також вагомий вплив на курс рубля до долара роблять Центральні банки обох країн. Вживаючи різних заходів, вони намагаються стабілізувати вартість місцевих валют. Простіше всього ця динаміка відслідковується через зміну процентних ставок. Місцева грошова одиниця зміцнює, коли ставка росте.

Котирування USD/RUB: особливості трейдингу

Найбільш сильні стрибки долара до рубля відбуваються на початку Європейської сесії, тому що починаються торги на Московській міжбанківській валютній біржі. У період Американської сесії котируванням рухає переважно долар, тому графік відображає стабільність. Тому новачкам рекомендується укладати угоди на Американській сесії, а з ростом професіоналізму переходити на Європейські торги. Також досвідчені трейдери стверджують, що на котируванні USD/RUB краще заробляти в довгостроковому періоді.
обмін долара на рублі в Дніпрі

Навіщо переводити рублі в долари

За останні кілька років рубль стосовно долара сильно девальвувався. Це пов’язано переважно з погіршенням політичних відносин з іншими країнами та застосуванні до Росії санкцій. На сьогоднішній день 1 USD коштує ледве більше 56 RUB. Точний курс рубля до долара калькулятор допоможе розрахувати за лічені секунди.

Американська валюта – набагато більш стабільна, тому що:

 1. У доларах зберігаються золотовалютні резерви більшості країн світу;
 2. Більше половини міжнародних торговельних угод укладаються в USD;
 3. Сильна економіка США не допустить різкого знецінювання долара.

Якщо хочеться бути впевненим у цілості заощаджень, найкраще конвертувати рублі в долари. Самий вдалий момент – літні місяці, тому що фахівці відзначають вплив фактору сезонності для даного котирування.

Money 24 – обмін рубль-долар швидко та безпечно

Звертайтеся до компанії Money 24 Дніпро, щоб:обмін рубль-долар Дніпро

 • використовувати розширений функціонал сайту: ви можете переглянути крос-курси інвалют, а перевести долари в рублі калькулятор онлайн дозволить швидко й легко. Також у вас є можливість замовити міжнародний переказ або всередині країни;
 • заощаджувати час: обмінник Money 24 радий бачити своїх клієнтів щотижня по будніх днях. Він розташований у центрі міста, куди зручно добиратися;
 • аналізувати та прогнозувати: для кожної валютної пари є графік, що відображає її динаміку. Це дозволяє оцінити поточну ситуацію та пророчити подальший розвиток подій.

Перед відвідуванням обмінного пункту рекомендуємо зафіксувати курс USD/RUB у режимі онлайн. Money 24 у Дніпрі – це самі вигідні умови співробітництва по конвертації валют.

Курс долара в обмінниках Дніпропетровська можна також довідатися на нашім сайті Money 24.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ