1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Віка

Якщо потрібно поміняти гривні на долари або євро, то відразу заходжу на Money24. Знаю, що потрібну суму грошей приготують максимум за пару годин і мені не доведеться бігати по місту, як ошпарена, у пошуках банку або обмінки, де можна купити 200, 300 або 500 доларів. Тепер це мега велика сума грошей, що проблематично підготувати. Але от на Money24 із цим завданням чомусь справляються без особливих проблем.

money24 Money24 $$$
Микола

Спочатку до сервісу віднісся із побоюванням. Думав, що звичайна обмінка, яких у Дніпрі сотні. Але був приємно здивований. По-перше, чисте й світле приміщення. Воно більше навіть банк нагадує. По-друге, ніякого підступу з розрахунками. Яка сума висвітилася на сайті, таку тобі й видають на руки.

money24 Money24 $$$
Оксана

Спасибі, що виручаєте. Тільки у вас вигідний курс і адекватні співробітники, які спілкуються чемно, а не як бидло!

money24 Money24 $$$
Віктор

Багато разів зіштовхувався з тим, що на сайті банків зазначені одні цифри, а коли приходиш у відділення, то курс трошки вище. Ситуація виходить неприємна. Особливо, якщо взяв гроші під розрахунок. Із сервісом Money24 такого підступу жодного разу не було. Інфа на сайті завжди достовірна і точна.

money24 Money24 $$$
Дмитро

Давно стежу за цим сервісом і можу сказати, що курс на Money24 реально самий вигідний. Тому час від часу купую тут євро і долари «на чорний день».

money24 Money24 $$$
Марія

Пару тижнів назад знадобилося купити 400 євро – чоловік їхав у відрядження. Все місто оббігала. У банках або взагалі не було валюти, або потрібно було замовляти і чекати два-три дні. На Money24 підготували гроші буквально за годину. Спасибі, що виручили!

money24 Money24 $$$
Олена

Гарний сервіс – завжди актуальна інформація про курс валют і обмін без сюрпризів: розрахував необхідну суму на сайті і теж саме виходить по грошам в обмінному пункті. Рекомендую!

money24 Money24 $$$
Сергій

Гарний сервіс. Ніяких проблем з покупкою великих сум грошей в інвалюті. Працюють оперативно і чесно.

money24 Money24 $$$
Надія

В Money24 затишні обмінні пункти – з м’якими диванами та столиками. Не страшно заходити. Та й потім можна присісти і всі гроші спокійно перерахувати, як говориться, без сторонніх очей.

money24 Money24 $$$
Петро

Купував 1000 доларів місяць назад. Все швидко підготували, курс нижче, ніж у багатьох банках. Задоволений.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук