Курс рубля онлайн | Курс рубля Дніпро (Дніпропетровськ)
Купівля
0.3630
Продаж
0.3740
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3640
Продаж
0.3730
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2020 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3950
USD/RUB 73.7500 75.1500
EUR/RUB 88.2500 91.2700
USD/PLN 3.7500 3.8400
EUR/PLN 4.5500 4.6400
Графік змін Курс рубля онлайн | Курс рубля Дніпро (Дніпропетровськ)

Money 24 – вигідний курс рубля та обмін у Дніпрі

Російська Федерація – велика та сильна країна з населенням більше 140 мільйонів чоловік. Не дивно, що валюта користується популярністю не тільки всередині держави, але й на міжнародній арені. Останнім часом курс рубля в Дніпрі нестабільний, тому рекомендуємо частіше відслідковувати його динаміку, щоб вибрати найбільш вдалий час для обміну грошей. Із цією процедурою компанія Money 24 завжди рада допомогти.

Пропонуємо докладніше розглянути, як установлюється курс рубля до гривні в Дніпропетровську, вивчити його динаміку та особливості. Це допоможе краще орієнтуватися у валютах і укладати вигідні угоди.

Коротко про те, як формується курс рубля в Дніпрі

Існує п’ять найбільш значимих факторів, які впливають на курс рубля до гривні в Дніпрі:
Курс рубля Дніпро

 1. Спекулятивні дії. Грошова одиниця РФ бере активну участь у торговельних операціях на міжнародному валютному ринку. З її допомогою великі учасники та дрібні трейдери можуть заробляти. Для цього доводиться спекулювати – спеціально купувати та продавати іноземну валюту, щоб підвищити або понизити її цінність. Це провокує короткочасні коливання вартості RUB.
 2. Ситуація на політичній арені. Уже протягом п’яти років Україна з Росією перебувають у військово-конфліктній ситуації. Крім цього, у РФ є конфлікти з іншими державами. На країну накладаються санкції, через що існують обмеження на експортно-імпортні операції та позики в іноземних банках. Всі ці фактори приводять до того, що курс рубля в Дніпропетровську слабшає.
 3. Економіка держав. Рекомендується аналізувати показники макроекономіки Росії та України, щоб розуміти, як формується курс рубля до гривні в Дніпрі. Якщо в країні росте ВВП і збільшується кількість зайнятого населення, знижується інфляція та погашається зовнішній борг, активізуються іноземні інвестиції та росте експорт, є приплив іноземної валюти в бюджет, то національна грошова одиниця дорожчає.
 4. Сировинний ринок. Нафта і російський рубль – це нероздільні поняття. У Росії ведеться активний видобуток нафтопродуктів, які потім поставляються в інші країни. І щороку нафтовидобувна промисловість розширюється, обсяги збільшуються. Тому зростання доходів від продажу нафти за кордон зміцнює курс рубля в Дніпрі.
 5. Монетарна політика. Центральний банк спрямований на стабілізацію місцевого валютного курсу. Щоб досягти бажаних результатів, застосовуються інтервенції, вводяться обмежувальні заходи для грошових операцій, змінюється процентна ставка по кредитах. Також один з популярних інструментів ЦБ – це контроль грошової маси в обороті.

Курс рубля Дніпро: особливості російської валюти на біржах

Третя позиція в рейтингу самих популярних грошових одиниць на FOREX дістається російському рублю. Незважаючи на те, що валюта не ставиться до світових, у ній не зберігають державні резерви та не укладають угоди на міжнародному рівні, на валютному ринку вона цінується. Продати або купити рубль у Дніпрі – це стандартна щоденна процедура для трейдерів.

Тому що курс рубля в Дніпропетровську відрізняється високою волатильністю, для продуктивних торгів необхідно одночасно користуватися технічним і фундаментальним аналізом. Перший припускає аналіз динаміки та математичні розрахунки. Другий націлений на аналіз економічних, політичних подій і новинних заяв уряду, які побічно впливають на вартість грошової одиниці. Також для прогнозування коливань RUB варто стежити за ціною нафти та природного газу на світовому ринку.

Кому варто купити рублі в Дніпропетровську

Рекомендуємо купити рубль у Дніпропетровську, якщо потрібно:Купити рублі в Дніпропетровську

 • Поїхати в Російську Федерацію по роботі, побачитися із друзями або родичами, подивитися країну;
 • Підготуватися до ділової зустрічі та укласти контракт із партнером з Росії;
 • Направити інвестиції в цікавий російський проект із метою подальшого одержання прибутку;
 • Купити товари або замовити послуги із РФ;
 • Брати участь у торгах на біржі та заробляти на спекуляціях.

Динаміка RUB/UAH у Дніпрі

Курс рубля до гривні Дніпро за останні п’ять років постійно мінявся. Із січня по вересень 2015 року він знизився з 0.45 до 0.35 гривень. Потім короткочасно виріс на кілька копійок і знову повернувся на колишній рівень. Протягом усього 2016 року спостерігався поступовий, але впевнений ріст. До січня 2017 року вартість грошової одиниці РФ склала 0.46 UAH.

Протягом наступних семи місяців вартість падала. У серпні 2017 купити рублі в Дніпропетровську можна було за 43 копійки. У січні 2018 ціна стрімко виросла та досягла максимуму – майже 50 копійок за 1 рубль. Згодом почалася зворотна тенденція, і курс став поступово падати. Даний тренд зберігається по сьогоднішній день. Зараз ціна 100 рублів становить 39 гривень.

Money 24 – вигідний курс рубля до гривні в Дніпропетровську

Обміняти російську валюту на території Дніпра – не проблема. На кожному кроці є банки та обмінні пункти, а також «міняли», які гарантують самий вигідний курс. Ми не рекомендуємо звертатися в сумнівні установи, тому що є ризик бути обманутим і пограбованим.

Компанія Money 24 – це безпечне та перевірене місце, де проводяться різні фінансові операції. Ми пропонуємо:
Курс гривня рубль

 1. Продати або купити рублі в Дніпрі та заощадити. Для цього потрібно перейти на сайт і залишити заявку із вказівкою суми. Поточний курс буде зафіксований на півгодини. Особливо зручно для періодів нестабільності, коли ціна іноземної валюти міняється кілька разів у день.
 2. Переказати гроші. З нашою допомогою вийде організувати грошову транзакцію за кордон з мінімальною комісією.
 3. Досліджувати аналітику. На сайті представлені графічні дані, що відображають динаміку RUB/UAH. Це допомагає в складанні прогнозів.

Також у компанії Money 24 можна робити операції з електронними валютами, дізнаватися останні новини та знайомитися ближче з різними валютами світу в блозі. Постійним клієнтам ми даруємо знижки. Звертайтеся та насолоджуйтеся приємним обслуговуванням.

Послуги від Money 24/7

Грошові перекази, конвертація валют, а також операції з дорогоцінними металами - все це і багато інших фінансових питань входять до компетенції нашої компанії. Крім того, ми готові в будь-який момент дати вичерпну інформацію з цього приводу своїм потенційним клієнтам.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Графік роботи: Пн-Сб 09:00 - 19:00 Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ