Курс валют в обмінниках

17 March 2021

В Україні існує кілька видів курсів валют:

курс валют в обмінниках

  1. Офіційний курс – установлюється НБУ щодня, використовується для переводу розрахунків у валютний/гривневий еквівалент, орієнтир для визначення інших видів курсу.
  2. Курс котирувань на міжбанку – фінансові організації купують валюту для клієнтів по ринковій вартості.
  3. Курс у касах банків, установлюється щодня на розсуд банківської організації, використовується для готівок валютообмінних операцій рядових громадян.
  4. Картковий курс по Visa і MasterCard, використовується для безготівкової конвертації валют через картку клієнта.
  5. Курс валют в обмінниках або наявному ринку, ґрунтується на офіційному курсі та відхиляється від банківського в більшу або меншу сторону, це залежить від тенденцій на ринку, балансу попиту та пропозиції.

Який буває курс валют обмінників

Курс валют в обмінниках установлюється у двох значеннях: продаж і покупка. Різниця між цими значеннями називається спред. Від чого залежить розмір маржі обмінників:

курс валют обмінники Дніпра

  • наявності валюти та кінцевої мети: зібрати максимальну суму іноземних грошей, перед прогнозним стрибком курсу, злити валюту перед падінням, зробити максимальний оборот;
  • стану ринку: при стабільному ринку спред близько 15%, якщо паніка – 20-30%;
  • розміру обороту обмінного пункту, у великих компаніях спред (комісія) нижче, наприклад: вигідний курс валют в обмінниках Дніпра (Дніпропетровська) пропонує мережа обмінників MONEY24.

 

Ви можете пошукати в інтернеті актуальний курс в обмінниках і вибрати найбільш прийнятний, залежно від того чи хочете Ви продати або купити валюту.

Ознайомитися з актуальним курсом долара в обмінниках Дніпропетровська можна посиланням.

Курс валют в обмінниках Дніпра (Дніпропетровська)

Можна пошукати найближчі обмінники Дніпра (Дніпропетровська), але при виборі місця обміну валюти треба враховувати не тільки можливу вигоду, але й ризик такої операції, тому що несумлінні спекулянти можуть обдурити, підкласти фальшивки, пограбувати.

Оптимальний курс валют в обмінниках Дніпра (Дніпропетровська) пропонує Money24. Актуальну вартість валюти дивіться на сайті. Для оптових клієнтів передбачені знижки, безпека угоди гарантується.

Актуальний курс рубля в Дніпропетровську (і інших валют) можна знайти на нашім сайті money24.dp.ua.

Схожі публікації
Де вигідніше курс валют: у банках України або в обмінних пунктах
Де вигідніше курс валют: у банках України або в обмінних пунктах
1 April 2021

Банки України пропонують курс валют найчастіше відмінний від обмінних пунктів. Для обміну валюти ми зіштовхуємося з вибором, де вигідніше обміняти ...

Money 24 – кращий пункт обміну валют у Дніпрі
Money 24 – кращий пункт обміну валют у Дніпрі
31 March 2021

Вибираючи обмінний пункт у Дніпропетровську, клієнт орієнтується на три параметри: вигода, безпека і якість обслуговування. Обмінник Money 24 поєднує ...

Обмін старих купюр у Дніпрі: як перетворити зіпсовані гроші в нові банкноти
Обмін старих купюр у Дніпрі: як перетворити зіпсовані гроші в нові банкноти
31 March 2021

Якщо вам попаслася зіпсована банкнота, що ніде не хочуть приймати, не варто відчаюватись. Грошам властиво зношуватися, адже вони постійно перебувають ...

Замовлення грошових переказів по світу в компанії Money 24 у Дніпрі
Замовлення грошових переказів по світу в компанії Money 24 у Дніпрі
24 March 2021

Технології безупинно йдуть уперед, а це значить, що сьогодні вже нікого не дивують міжнародні грошові перекази в Україні. Така послуга дозволяє ...